Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ti? (szakítanák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Mit tennétek ti? (szakítanák, vagy kibírnátok a párotok nélkül)

Figyelt kérdés

6.hete nem találkoztam a barátommal.Most sem fogunk,nem ér rá.Otthon lesznek a szülei így oda nem tudunk menni.Én csak látni szeretném,mert hiányzik...

Én mennék hozzá,szóval az utazást án fizetném.Csak pár órára lenne szügségem,de "rosszidő lesz"pénteken,esőt mondott az ídőjárás előrejelzés.

Nem tudom,hogy érdemes-e folytatni.Szeretem,de több fájdalommal jár így,mint örömmel.

19L


2010. márc. 29. 00:52
1 2 3 4
 1/36 bp1985 ***** válasza:
nem szügség, hanem szükség. Amúgy kérdésre. Szereted, meg kell beszélni, hogy mit akar ő a továbbiakban. Leültök, megbeszélitek. De ne ilyen zsúfolt helyre, mert annak nincs értelme. Mittomén: Liget, Dunapart, stb.
2010. márc. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ah...Köszönöm a tanácsot,és a javítást is:)
2010. márc. 29. 01:08
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is, mennyire messze laktok egymástól? Csak azért, mert hogy 6 hete nem találkoztatok. Hozzájuk miért nem mehettek? (Oké, hogy a szülei otthon lesznek, de ez nem kifogás, nyilván van saját szobája, ahová félre tudtok vonulni. Vagy csak azért nem, mert olyankor nincs szex?) És miért nem ér rá a srác? (Ha én 6 hete nem találkoznék a barátommal, eléggé hiányozna, és nem hiszem, hogy lenne olyan program, ami fontosabb lenne nála.... feltéve, ha jelent nekem valamit). Egyáltalán hiányzol te neki? Mert azok alapján, amit leírtál nem nagyon...

19/L

2010. márc. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Ha 6 hétig kibírta hogy nem lát akkor nem érdekled eléggé. Vegyél egy nagy levegőt és dobd a srácot!!!
2010. márc. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Dobd ki. Az nem kifogás hogy otthon vannak a szülei, pláne ennyi idősen. Saját szoba kulccsal és le van tudva. Az ilyen csak akkor kifogás, ha a szülők történetesen emberevő óriások, akik a 20 év körüli lányokat szeretik. A rossz időről meg csak annyit, hogy nincs tető a házukon?

üdv

2010. márc. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

rossz idő miatt nem találkozni?

páromat a minuszhúszfokos hideg hófuvással se akadályozta meg,hogy besárgabuszozzon hozzá,meg engem se,hogy én ki hozzá télen...sőt,volt hogy nyáron csak ugy tudtunk találkozni,hogy magammal kellett vinnem kisöcsémet,vagy este melo után felmenni hozzá,hajnalban meg haza,mert megint melo...miért? hogy akár fél órát,órát együtt legyünk...

már bocs,de szerelmes embert nem érdekli se az otthonlevő szülő (sőt,inkább bemutat nekik,hogy szeressék meg az imádott társat),se hideg (ilyenkor hideg?akkor télen mi van,ha ez a hideg?van kabátod sztem...)


hány ezer km-re laktok egymástól,h 6 hétig feléd se néz?

22/L

2010. márc. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Pesten tanulok,és így "csak" 135km lenne.02.19.-én találkoztun utoljára,azt én "erőltettem",örült,hogy találkozunk,neki távkapcsolatai voltak,és gondolom megszokta,hogy alig van találkozás.Sokat tanul,és segít otthon a szüleinek.

Azért nem tudunk hozzájuk menni,mert nem szeretné,hogy a szülei beleszólnának az életébe...Nem tudnak rólam még semmit,ami nekem rossul esik,mondtam neki,hogy milyen rossz ez így,akkor mondta,hogy ha szeretném beszél rólam.De köszönöm,így nem kérek belőle.Azt mondta tegnap,hogy hiányzik neki,főleg akkor mikor így "ráillyesztek" nem írtam rá msn-en,meg tömören válaszoltam,mikor írta,hogy most sem fog összejönni...

2010. márc. 29. 07:55
 8/36 A kérdező kommentje:

:D

Van kabátom,és tető is van a házukon,de mivel az anyukája otthon lesz,így nem tudunk oda menni.Nekem 6 hét után az is elég lenne ha látnám,nem kell szex legyen( persze,hiányozna,de ő jobban)

A hideget arra értette,hogy máshol lennénk..( például egy erdőben...)

Ami szomorú,hogy neki ez jut eszébe egy találkozás alkalmával,de...ez mellékes már.

2010. márc. 29. 07:58
 9/36 Andrewka ***** válasza:

Egy erdőben? Ennyire nem akar felvállalni? Itt valami komolyabb gond van...


22/f

2010. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Gond..az lehet.De nem tudom,hogy mi az.Kérdeztem,hogy "szégyel"...azt mondta nem,nagyon is tetszek neki.Mikor megismerkedtünk,akkor nem azt mondta,hogy "jól nézel ki...stb",hanem azt,hogy tetszik neki a gondolkodásom,és végre talált egy értelmes lányt...

Tudok viselkedni is,nem tudom mi a problémája.A barátaival voltunk bulizni,ők rendesek voltak:) Mikor mondtam,hogy miért nem mutat be a szüleinek,"szégyel,vagy miért",azt mondta,hogy "neeem",hiszen akkor a barátinak nem mutatott volna be...Teljesen más a kettő szerintem:)

2010. márc. 29. 08:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!