Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretem a fiut de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea211 kérdése:

Én szeretem a fiut de ő nem érez igy irántam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már több mint egy éve tartom a kapcsolatot.Nem olyan sürün találkozunk de azért néha néha összefutunk és mindig nagyon jol érezzük magunkat.Amikor velem van olyan mintha együtt lennénk ,de nem vagyunk kapcsolatban.Az a baj hogy én nagyon megkedveltem és ugy érzem meg is szerettem de sajnos ő nem igy érez csak kedvel,de azért még találkozik velem.Nem tudom mit tehetnék mert nem akarom őt elengedni mert ő az egyetlen aki boldoggá tesz engem :(
2016. febr. 1. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

"mert ő az egyetlen aki boldoggá tesz engem"


Akkor tehát a mondatod alapján, ha ő nincs, akkor te egy boldogtalan senki vagy, nem is létezel akkor?


Ha te magadat nem tudod boldoggá tenni, akkor a másik se fog téged boldoggá tenni, max csak tünetileg kezeli a boldogtalanságodat.


Ha ő nem érez irányodba olyat, amit te, akkor fogadd el, és ne akarj többet, lépj túl rajta, és keress egy olyan valakit, aki viszonozni is tudja az érzelmeidet. Az élet gyorsan eltelik. Úgyhogy nem éri meg ilyen butaságokra pazarolni a drága idődet.

2016. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán igazad van...köszönöm.Sajnos nehéz elengedni túl tökéletes
2016. febr. 1. 16:00
 3/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Olyan sincs, hogy tökéletes, nemhogy tùl tökéletes.

Azert làtod annak, mert szereted. De mihelyt talàlkozol az igazi, viszonzott szerelemmel, nem így fogsz mâr rà tekinteni.

Ne talàlkozz vele, add meg magadnak az esélyt, hogy boldog légy!

2016. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan értelemben nem kell elengedned, hogy nem kell megszakítanod vele a kapcsolatot, de tudd a helyén kezelni a szituációt! Mint lehetséges partnert felejtsd el! A legtöbb viszonzatlan érzelem úgyis elmúlik egyszer...
2016. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!