Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok segíteni neki érettségi időszak alatt-előtt?

Figyelt kérdés
Ő 19 én 15.NEm tudom mit él át, most fog érettségizni.Utál tanulni de elég gyakran nógatom és rászánta magát.De nem tudom hogyan segíthetnék neki, javaslatot, ötletet szeretnék amivel bíztathatom, vagy a segítségére lehetnék.L15
2010. márc. 29. 14:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Mond neki ha nem tanul akkor leszopsz engem;)
2010. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem meg azt mond neki, hogy ha jó jegyeket kapd bármit kívánhat tőled! :)
2010. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
kevesebbet fog láni ha nem tanul fenyítsd be :D
2010. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mit él át? Jézusom, nem temetés, még csak nem is diploma. Az érettségi az életben a legkönyebb vizsga. Egy zh nehezebb mint valamiből egy komplett érettségi. Mindjárt megsajnálom...Oké, hogy parázik de ne essünk már át a ló másik oldalára..
2010. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én csak segíteni akarok neki, nem tudom mennyire nehéz, de feltételezem hogy az.Elvégre, gondolom az utolsó válaszadó is egy csomót tanult érettségi előtt, és akkor azt hitte, előtte, hogy nincs annál nehezebb..de lehet hogy tévedek.Köszönöm az eddigi válaszolóknak, várok még javaslatok!:)
2010. márc. 29. 15:16
 6/18 anonim ***** válasza:

"Mit él át? Jézusom, nem temetés, még csak nem is diploma. Az érettségi az életben a legkönyebb vizsga. Egy zh nehezebb mint valamiből egy komplett érettségi. Mindjárt megsajnálom...Oké, hogy parázik de ne essünk már át a ló másik oldalára.."


Csakhogy ezen múlik az egész hátralévő élete...

2010. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Többet szexeljetek, attól kiegyensúlyozottabb lesz, plusz levezeti a feszültséget.
2010. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Még nem történt meg közöttünk, mind a ketten szűzek vagyunk..
2010. márc. 30. 21:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Nyugodjon meg. Az érettséginél egy mezei zh nehezebb. Amúgy nem ezen múlik az élete, mert ha elrontja, ősszel mehet javítani. Mondd meg neki, hogy az érettségi nem igazán nehéz, csak a tanárok állítják be annak (mondjuk egy-két tanárnak biztos nehéz lenne, ismervén a szintjüket :S).
2010. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezen múlik igen, és? Ha érettségi idejére nem jutott el az agyáig, hogy szóbelire tanuljon akkor megérdemli...az írásbeli meg óvodás feladat...Még senki nem halt bele egy rohadt érettségibe basszus..
2010. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!