Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy gimiben (9....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy gimiben (9. osztályban) elkezdett kapcsolatból lehet házasság (bármint érettségi után)?

Figyelt kérdés
Ha jól kijönnek egymással stb.
2011. aug. 30. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem van egy barátom aki 8.ban ismerte meg a csaját és 7 éve még mindig együtt vannak jelenleg is.
2011. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet...később válás is lesz...
2011. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
Persze... Nekem az egyik volt tanárom vette el azt a lányt, akivel még középiskolás korukban jöttek össze...
2011. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha még mindkettőtökben lángol a szerelem, akkor lehet, bár ez el is múlhat, minden sülhet el jól, és rosszul is
2011. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előfordulhat, de ne álmodozz
2011. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az én apámnak gimiben volt két osztálytársa akik 9edikben vagy 10edikben összejöttek, és aztán összeházasodtak, és így most kb 25 év után is házasok két felnőtt fiúval

szóval lehet, itt az élő példa

2011. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Anyum 14 volt, apum 16. 23 éve házasok.
2011. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!