Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebbôl komolyabb? Összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbôl komolyabb? Összejöttem egy pasival, ô 36èves, én 18. Tegnap beszélgettünk, azt mondta, hogy ne mondjuk el senkinek. Csavargunk együtt meg minden, de maradjon titokban.

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Persze, hogy lehet, mert te olyan érett vagy már a korodhoz képest. Ne zavarjon, hogy az apád lehetne, akik ezt elleneznék, azok csak féltékenyek, meg rosszat akarnak neked direkt. El fog venni, és együtt lesztek örökké, és nagyon boldogok lesztek. Csak mielőbb feküdj le vele, és akkor annál hamarabb lesztek olyan boldogok, mint amennyire.
2011. dec. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

ha így indul hozzá,hogy maradjon titokban csak meg akar dugni és ennyi,talán még családja is van.nálam is próbálkoztak így de én időben vettem az adást és nem történt semmi komolyabb.

ha felvállalna mindenki előtt már az első perctől akkor lehetne komolyabb is.

a párom viszont 33 éves,én 18.

majdnem két éve vagyunk együtt és sosem tagadott le senki előtt.

2011. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha már azt mondja,hogy maradjon titokban a kapcsolatotok,akkor egyáltalán semmi komolyat sem tervez veled,csak kihasznál.
2011. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha neked elég annyi,hogy szexkapcsolatotok lesz,ami nem feltétlenül rossz,akkor mondj igent neki.Komolyabb nem lesz belőle,csak néha összefekszetek.Tapasztalt,tanulhatsz tőle,de érzelmeket ne várj.Szerintem ez semmivel sem rosszabb,minthogy valaki minden héten mással "jár" a saját korosztályából.

Persze azért vedd figyelembe a pasas családi állapotát is.Családos emberrel azért nem illik még szexkapcsolatot sem fenntartani.

2011. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a feleség meg ne tudja...
2011. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
csak megfog dugni te hülye kis RIBANC, de jól teszi, hogyha megbasz utána meg dob a ge.cibe....úgyis erre hívattál.
2011. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez a maradjon titokban ez nem sok jót ígér. Én anno kerültem ilyen helyzetbe, csak pont én voltam, aki titoktartást kért.(és akkor azért, mert még megvolt az akkori barátom). Azóta szakítottam vele és most egy nálam 18 évvel idősebb férfival vagyok együtt. Mondjuk ő régen is egyből azt mondta, hogy a párjának akar, mindenki előtt felvállalt volna. Szóval szerintem mérlegelj, hogy mit akarsz. Ha csak szex, akkor ok. De ha mást akkor sztem felejtsd el.

Ja és igaza van az előttem szólóknak ( na nem azok, akik leribancoztak), derítsd ki, hogy van e családja!!!!

2011. dec. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs se felesége, se gyereke, se barátnôje. Már évek òta ismerem, egy utcába lakunk. Ismeri tesómékat is, talán ezért sem akarja.
2011. dec. 2. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!