Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én egy 19 éves többnyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én egy 19 éves többnyire vidám félénk srác vagyok. És még nem volt barátnöm. De nem tudom, hogyan közeledjek egy lány felé aki tetszik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez van.
2010. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyszerű, bár érdekesen hangozhat

bedobsz 1-2 sört, persze ne részegedj le, csak annyit igyál hogy jól érezd magad, de a csaj ne vegye észre, aztán ha elé állsz jön magától a duma, meglátod, ez tuti recept

2010. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

megiszol 1-2 sört és büdös sörszagú a pofád.

vodkát ajánlom ink !

2010. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És utána mosd meg a fogadat. Nekem bevállt ez a módszer.
2010. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jah am a pia téll jó gátlásoldó!
2010. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és egyszer elég lesz a kérdés. Hiába változtatod kérdésenként a korodat, de a többi szöveg ugyanaz.
2010. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz mindent
2010. márc. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!