Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha nincs barátnőtök és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nincs barátnőtök és bejön nektek egy csaj. Akkor miért nem jöttök össze vele? 16L

Figyelt kérdés
a fiú 18
2010. márc. 29. 18:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek(L) érdekes:D nem nem.. nekem is tetszik
2010. márc. 29. 21:07
 12/20 anonim ***** válasza:

ma 19:02 nagyon megmondta a tutit

nem merek nagyon kezdeményezni,mondjátok nyugodtan h gyáva szar stb vagyok..

arra nem gondoltatok h valakit csalódás ért ilyen téren és ezért vannak efféle gátlásai?hmm?

aztán írhatják nyugodtan a kis riba.ncok h a mostani fiúk beszarik.. persze neked csak pucsítanod kell büdös kur.va

2010. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

19:02-es vagyok

21.30-as uhhh bocsi ezt lehagytam.


8. gátlásosság régebbi rossz tapasztalataim miatt.


Elnézést.

2010. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19:02-es! akkor emiatt nem jött össze nekem a pasi! vááááááááááááá nagyon okos vagy ! kösziiiiiiiiiiiiii
2010. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bátorítani kell a fiúkat is mert a legtökösebbek is félnek a csalódástól. Azért mert lány vagy ne félj a kezdeményezéstől. De csak mértékkel :-))
2010. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is így vok egy lánnyal h naon teccik, de jo haverok vagyunk és nem merek ugy hatásosabban kezdeményezni csak aprojeleket tenni..:D:D:D Vagy elfelejteni egy másik lánnyal vagy pedig beszélni vele őszintén..:) nem vok annyira bátor gyerek egyes dolgokban...másban pedig igen...:D:D:D
2010. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
HEHEHEHE ELSÖXD:D
2010. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Jajj, ezt mostanában hány csaj szereti hangoztatni. "A fiúk többsége beszari". Hát sajnállak titeket ha csak ilyenekkel hoz össze a (bal)szerencse. Nemtom merre járkáltok, ha csak beszari srácokkal találkoztok, bár gyanítom h a kislány és kissrác korúak vannak itt előnyben. Én részemről mentem már oda olyan csajhoz is nem 1x akinek volt pasija. Ez nem engem kell h zavarjon. Bár kaptam már meg én is haverom nőjétől mikor nem akartam megdugni h beszari vagyok, de sztem azért van némi különbség haveri lojalitás közt és beszariság között. Ha nem 1 jó haverom nője lett volna, biztos nem gondolkozom rajta. Szal vagy rossz felé keresgéltek, vagy nagyon túllihegitek ezt a dolgot lányok, vagy ha véletlenül igazatok van, nagyon sajnálom a mostani fiatal srácokat.


"életművész"

2010. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Furán hangzik, de az, hogy tetszel neki, még nem ok arra, hogy összejöjjön veled. Nem biztos hogy beszari, lehet hogy csak meg kellene ismernie téged, mielőtt valamit akarna. Mi értelme van együtt járni, ha fingod nincs, ki az illető? Hogy majd közben megismered? Na ne már...


Kezdeményezz, ha akarsz valamit.


22/F

2010. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mert hiába jön be a csaj ha én nem jövök be neki:S

Meg ott van az is hogy elutasíthat, ha meg sem próbálom biztos hogy nem utasít el, engem csak ne alázzon meg senki.

2010. máj. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!