Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket még zavart, ha a barátotok/barátnőtök más csaj/pasi képeihez olyanokat írt, hogy nagyon szép, meg stb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van egy hatar, ha azt atlepi akkor zavar....
2011. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát igen, engem eléggé zavar.

és a barátom elég sokszor csinálja.

19/L

2011. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
es rosszul esik (elozo)
2011. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és szoktál szólni neki?

Mert én is 19 éves vagyok,és engem is zavar,és még a kapcsolat elején vagyunk.

2011. jan. 11. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom nem kommentelget más csajok képeihez. Az hoyg nézne már ki? Szerintem eléggé gáz lenne. Nem érdekli más ,velem van ,engem szeret akkor minek kommentelgetne máshoz? Am meg ha ezt csinálná tuti kiakadnék és fordítva ő is. Úgyh nálunk ilyen nincs és nem azért mert hisztizünk érte hanem alapból egyikőnknek se jutott eszébe h más lányok/fiúk képeihez ilyeneket írjunk.
2011. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem szóltam neki (még) mert egyszer már kidobott a féltékenykedéseim miatt (jó mondjuk azok tényleg durvák voltak). de nem akarom hogy azt higgye hogy megint ez lesz.
2011. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos zavarna, de soha nem csinál ilyet, csak az én képeimhez ír hasonlókat.
2011. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A barátom nem csinál ilyet. Miért is csinálna?...
2011. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az előző barátom folyamatosan ilyeneket csinált, be is telt a pohár. Ő természetesnek gondolta, hogy ezt csinálhatja. Egyszer akartam (1 év járás után) "visszavágni" és írtam egy srácnak, rögtön én voltam a r*banc. Pedig csak annyit akartam, hogy megérezze, milyen rossz nekem, mivel szóban hiába mondtam. Utána ugyanúgy folytatta, mert hogy ő nem gondolja komolyan amiket ír, meg csak beszélgetőtársakra van szüksége, azért volt kb. 50 idegen csaj az msn-partnerei között. -.- A mostani barátomnak viszont eszébe sem jutna az ilyesmi, úgyhogy teljes a boldogság. :)
2011. jan. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

attól függ kinek, és milyen értelemben írná.

mondjuk mi elég lazán vesszük az ilyesmit, elő szokott fordulni, hogy kegyetlen tárgyilagossággal beszéljük ki ismerőseink külalakját :D ha egy csajnak jó segge van, akkor jó segge van, én is el szoktam ismerni. szóval ha a "bíró" szemével teszi ezt, akkor ok. ha udvarlásból, az zavarna. (ez egyébként a stílusból kiderülne)

2011. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!