Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog szerintetek, hogy nem csókol meg magától? Hogyan beszéljem meg ezt vele?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyok együtt, de kezdek attól félni, hogy ő nem szeret engem.Szokott ölelgetni meg minden, de sose (komolyan sose) kezdeményezi a csókot, csak akkor van, ha kérek. Ez olyan megalázó számomra.Amikor elköszönünk is csak akkor van, ha én megcsókolom. Ami jobban idegesít, hogy szex előtt/közben sincs. Néha megpuszil és ennyi, de nekem ez nagyon kevés. Van olyan is, hogy meg akarom csókolni inkább el kezd beszélni. Eleinte több volt, ma már örülök, ha naponta egyet "kikönyörgök". Még senkivel sem volt ilyen gondom, mindennap mossom a fogaimat, kezelve is vannak (egyik sem lyukas, stb).

Nem hiszem el, hogy ennyire nincs rá igénye.Már többször is mondtam neki, hogy nekem napi egy túl kevés, főleg, ha azt is én kezdeményezem és max.5másodperc az egész.

Még csak pár hónapja tart, de kezdi minden önbizalmamat elvenni ez a kapcsolat. :(


2016. febr. 7. 10:45
 1/6 RRR ***** válasza:

nem veled van gond

mit mondott, amikor ezt felhoztad neki?

2016. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Érdekes szerzet a barátod. De amúgy mit mond amikor felhozod a témát?
2016. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azt, hogy majd oda figyel rá, aztán megcsókol, de az olyan, mintha kikönyörögném..utána persze megint semmi.
2016. febr. 7. 10:58
 4/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Tehát nem akar változtatni. Érdekes, hogy ennyire nem szereti. Amúgy meg egyáltalán nem normális, szerintem a csók az egyik legjobb módja a szeretet kimutatásának.
2016. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nem akarlak riogatni,de nem akarom h beleess abba a hibába mint én. 2 évet voltam vele. Sose kezdményezett... A végén Kiderült sose volt szerelmes belém. :( sztem menekülj mielőbb!
2016. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és csak akkor lett világos minden mikor Kiderült h megcsal. Annak a nőnek képes volt minden szépet irni mondani amit nekem soha. :(
2016. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!