Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy engem hibáztat a merevedési gondjai miatt?

Figyelt kérdés

Félénk, munkamániás, kapcsolatban csalódott férfi, úgy érezte, hogy nincs felkészülve kapcsolatra, és "nem akart átverni", és "én is tetszettem neki" (ő mondta).

Mikor szexre került a sor, lelankadt, azóta nem beszél velem.

Lehet az az oka, hogy engem hibáztat a sikertelenség miatt? Kétszer próbáltuk egy hónap eltelte után, egyszersem ment el, de nem gúnyoltam ki, jó volt ennek ellenére is. Egyszer újraélesztettem, utána nem volt idő, siettünk dolgozni. Mit tehetnék?


2016. febr. 9. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl komoly gátlásai vannak... Klisének tűnhet, de szakorvost kellene felkeresnie. És a munkamánia sem feltétlenül egészséges. Nem tudsz a múltjában valami komolyan lelki törésről...? :(
2016. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De igen, megcsalta az első barátnője, ezelőtt 5 évvel, és nem tudott túllépni ezen. Azóta nem is volt párkapcsolata.

Ha most talált egy hozzávaló lányt, aki türelmes és kedves vele, és ezt ő is tudja, akkor miért bánik igy velem? Lelép szó nélkül..vajon azért, mert engem hibáztat a sikertelenség miatt?

2016. febr. 9. 17:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Önsorsrontás és szégyen keveréke lehet nála... Ez így nagyon szomorú, talán már nem is hisz abban, hogy neki még lehet boldogság az életben...
2016. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én mit tehetnék?

Tényleg vele szeretnék lenni. Csakhogy két hónapja nem beszél velem. Más lány nincs.

2016. febr. 9. 17:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni. Valószínűleg túl frusztrált a kudarc miatt, és a fentiek alapján amúgy is problémás személyiség...

Ilyenkor pont az segítene, ha engedné, hogy türelmesen átsegítsd a nehézségeken, mert néhány alkalom után megoldódna a dolog (tapasztalat). Ezzel szemben ő kivonul a helyzetből, és tovább őrlődik magában.

De te semmit nem tudsz tenni, és ha ilyen a személyisége, akkor inkább örülj neki, hogy nem lesz belőle kapcsolat... hidd el, rosszul járnál vele hosszú távon! Van ilyen ismerősöm (barátom), és tényleg nincs felkészülve kapcsolatra... nem véletlenül mondta, hidd el!

2016. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az egyik Nő ismerősöm is hasonló pasit fogott, olyan szintű gátlásai voltak, hogy nem is részletezném.

Először is azt javasolnám, hogy fel kéne keresni egy szexuálpszichológust, aki feltárná, hogy mi is az igazi probléma, és segítene helyrehozni a dolgokat.

Illetve van egy másik, látványosabb megoldás, de ez csak időleges lehet és nem árt tudni, hogy van-e szívbetegsége a párodnak. Szex előtt belecsempészel az italába némi szidenafilt és tuti, hogy nem fog lelankadni szex közben. Lehet kapni pezsgőtabletta formában is, szóval nem kell tükrözni, megissza és a hatás garantált. Ha saját szemével látja, érzi, hogy képes rá, akkor vissza fogja kapni az önbizalmát és szerencsés esetben túllendül a korábbi rossz élményeken.

38F

2016. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6! "szidenafil" elérési lehetöségeiröl tudnál tájékoztatni? (Priviben is jöhet!) Meg a hatásainak hol tudok utánanézni? Köszönöm elöre is!
2016. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy téged hibáztat, de az is lehet, hogy a kudarc zavarja csak.
2016. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem kell túldimenzionálni... a férfiak többségének friss kapcsolatban igenis vannak szexuális zavarai, mindenféle szervi probléma nélkül is. Egyszerűen a teljesítménykényszerből fakad. Több ilyen esettel volt dolgom nőként, és türelemmel, együttműködéssel pár hét, de maximum egy hónap alatt megoldódott magától.

Nászéjszaka-impotenciának hívják a jelenséget, és mindig az "új" nő váltja ki. Tudok olyan férfiról, aki elvált, és úgy próbált új kapcsolatot létesíteni, de minden próbálkozása kudarcba fulladt, egyetlen nő sem tudott neki merevedést okozni. Az exéhez járt vissza, mert vele viszont nem voltak potenciaproblémák egyáltalán!


A lényeg tehát, hogy a probléma megoldása az lenne, ha a nő nem lenne "új", hanem megszokott, biztonságos lenne, ettől tudna javulni a merevedési zavar. Azok a férfiak, akik egy-két kudarc után kimenekülnek a kapcsolatból, és mindig újabb nőkkel próbálkoznak, pont egy ördögi körbe kerülnek bele, soha nem jutnak el addig a szintig, hogy a problémájuk megoldódjon. Ők jellemzően végül teljesen fel is hagynak a próbálkozásokkal.


Viszont aki nem akarja, hogy segítsenek neki, azon nem lehet segíteni. Ezt el kell tudni fogadni.

2016. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy egyetlen kérdéssel eldönthető, hogy szervi ok áll-e a háttérben: maszturbálni tud-e. Ha igen, akkor nincs szervi gond, az impotens férfiaknak ugyanis egyáltalán nem áll fel.
2016. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!