Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakit velem a merevedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakit velem a merevedési problémái miatt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon sokat dolgozik, kevés ideje van rám, de úgy döntöttünk pár hónapja, hogy megpróbáljuk. Nehezen ment bele a kapcsolatba, mert volt egy rossz élménye, és néha utaznia is kell pár hétre.

Legutoljára mikor együtt voltunk, kétszer próbálkoztunk, de mindig lelankadt az aktus közepén. A megfázására és az óvszerre fogta, bár szerintem a fáradság is közrejátszott és az, hogy nagyon ideges volt.

Azóta megváltozott, nem keres, bár válaszol a hivásaimra és az üzenetekre. Elképzelhető, hogy nem akar velem többet lenni emiatt, és arra dönt, hogy egyenlőre tényleg nincs szüksége párkapcsolatra, ahogy az elején is mondta?

Keressem még őt?

Engem nem zavart különösebben, bár még nem fordult elő velem, azt hiszem, jól kezeltem a helyzetet, és ő sem érezte magát kinosan. Mit tegyek?


2015. dec. 29. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
mindenkép neked kel itt lépni valamit nőként ezt te nem tudod át érezni/élni hogy milyen ha lelankad ill. nem áll fel a párodra lehet nem mutatja ki de lehet szégyelli magát vagy rossz érzés neki hogy nem tudott ki elégíteni téged. szerintem dumaj vele erről hogy nem gond meg ilyenek hogy így alakult semmi nem változott stb
2015. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
szegény. am én is tudom milyen ez. alig bírtam a szemébe nézni utánna. olyan érzés volt mintha nem élnék.
2015. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Szégyelli magát, meg rossz érzés ez neki nagyon. Nekem is volt ilyen, több is, volt akivel sikerült rajta túllendülni, volt akivel nem és csak egyre csalódottabbak lettünk mindketten. Nehéz ezt kezelni.
2015. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudok en tenni valamit annak erdekeben, hogy kovetkezoben jobb legyen? Nincs sok tapasztalatom.
2015. dec. 29. 18:00
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne hozd fel neki ezt a témát, viszont még nyerhetsz ha érezteted vele, hogy szereted. Hívd el magadhoz, csinálj neki egy vacsorát, vagy kérdezd meg, hogy nincs-e kedve veled beülni valahova ebédszünetbe/munka után meginni valamit. Manapság szerintem azzal tudod leginkább éreztetni, hogy szereted és érdekel, hogy keresed ráírsz mondjuk 2 naponta, de nem óránként ha akkor éppen nem volt jó neki.
2015. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Rendben, igy teszek majd. Ha nem akarja velem tolteni a szilvesztert, akkor utana hagyjam? 200 km a tavolsag jelenleg kozottunk.
2015. dec. 29. 18:42
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

De miért akarod egyáltalán? Ha nem tud teljesíteni, akkor miért nem dobod ki egyszerűen, és keresel helyette, egy olyan pasit, akinek nagy, és kemény van? Képes lennél ennek ellenére is, hosszútávon kapcsolatba kerülni vele? netán összeköltözni? valóban szeretni? Lehet, hogy soha nem lesz jobb, csak rosszabb. Felvállalnád, hogy ápolgatnod kell a lelkét folyamatosan?

Jó lenne, ha válaszolnál, mert szerintem sokan kíváncsiak az őszinte válaszaidra. Rajtam kívül is.

2015. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem akarok mast valasztani. Hiszem, hogy a jo kapcsolatert meg kell dolgozni. O okos es celtudatos es nagyon szexi, en ezt keresem. Hiszem, hogy idovel helyretudnank hozni a problemait. Nekem is vannak.

Eddig meg csak egy kapcsolatom volt. Ott allt az arboc szuntelen, szeretgetett is szavakban, csakhogy hazugsag volt minden es jol atvert. Nekem nem volt jo a szinte egy ev egyuttlet alatt egyszer sem, es ha neki kesett az orgazmusa, mar velem kiabalt es szidott, hogy bena vagyok.

Ez a srac mas. Igazi. Vele jo lenne, meg akkor is ha vannak ezek a problemai. Es o is jol erzi magat velem. Csak nehezen enfed kozel magahoz.

2015. dec. 30. 08:57
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg probalkozz nala.ird meg nyiltan neki hogy neked ez nem gond hogy akkor nem jott ossze a szex te igy is szereted es jol erzed magad vele.A ferfiak ilyen temara ragorcsolnek elegge.
2015. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#8 Ha csak fele ennyire vagy őszinte vele, mint velünk voltál, akkor nem lesz gond.

Nem lesz könnyű dolgod, de megérheti. :-)

2015. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!