Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mennyire igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 9. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki megosztja ezt a hányadékot, az pont azt csinálja, amit ír, hogy nem csinál. Ritka értelmes lehet.
2016. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

a másik ilyen kedvencem a fészbúkon, mikor egy "keserves" kapcsolatban a csajok olyan araköpés/ősbölcsességek posztokat osztanak meg, amik 90%-ban arról szólnak, hogy

/nekik milyen szar párkapcsolatuk van/

/nekik csak az alja jutott/

/soha nem voltak boldogok/

/soha nem voltak megbecsülve/

stb...stb...stb...

és a slussz poén az egészben, hogy párkapcsolatban vannak.

milyen szégyen már ez komolyan?

pont egy ilyen posztolgatós ostoba lányt láttam tegnap a csávójával, előtte való napokban meg telesírta a fészbúkot ilyen szarságokkal:


[link]


nem tudom ki a nagyobb szégyen, a csaj, vagy a csávója...

2016. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2016. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Régen posztoltam ki. De most újra lesokkolt az egész.

Emlékeztetőül, hogy mi volt a link mögött: Egy lány hisztirohamja, ami elejétől a végéig egy rakás gyászkoporsóként definiálta le en bloc a férfiakat, ezzel szemben a nőket erős harcos áldozatnak, akik rengeteg igazságtalanságot szenvednek el a fene-ette férfiak miatt, míg ők hősiesen állják a strapát minden miatt is.


Azért írtam ki a kérdést 3 éve, mert akkor is éreztem, hogy hihetetlenül kezdett sok lenni a puhap​öcs férfi, és lesz olyan férfi válasz, aki hangosan kijelenti, hogy ez bizony mennyire így van. Tehát az ilyen idióta nembeli harcoskodások, ami klasszikusan a buta prolik hadszíntere, eljutott odáig hogy egy férfi annyira egy fejét lehajtó alattvaló csicska lett, hogy ő már úgy érzi, ki kell állnia abban, hogy férfiként ő egy lúzer, és a "nőknek" (személyiségzavaros debileknek) van igazuk ebben. Ez az önértékelési torzulás már ugye már nem puszta önértékelési zavar, hanem inkább betegség, de pl csak a 4. válaszig kellett várni egy ilyen pasiért. Ma már nem látom, hogy ekkora divathullámja lenne a szubmisszív alárendelt lelkületű férfiaknak, akik a dominák megfelelési kényszereit akarták kiszolgálni minden áron (van ez a Miquel nevű állandó fórumozó, ő pl még ilyen).


Amúgy nincs annál gyászosabb, amikor egy papucs megvetett fiút rángat pórázon egy hatalomban megzavarodott maszkulin nő, és erre családi modellt építenek. Vajon most mennyi ilyen pasi lehet, akinek nincs semmi tartása és a tököt növesztett leányzókon nem kuncog és elkerüli (és örül hogy ennek az egésznek nem része, és emberi méltóságában él tovább), hanem kezet csókol nekik és támogatja ezt a mozgalmat? Tulajdonképpen miért vannak olyan férfiak akik szándékosan szánalmassá akarják tenni saját nemüket, egy ilyennek mi jár a fejében? Miért támogatja azt a szellemiséget, ami pl az első válaszolót is jellemezte, szerintük ebbe az irányba kell menni, önként táplálni az ilyen mistress dom ideológiát?

2019. nov. 22. 21:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!