Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mennyire igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 9. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Igaz!

Akárhogyan bántanak meg, nem mutatom ki a külvilág felé.

18/L

2016. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Általánosítás,de igaz, legalábbis példát tudok rá :)
2016. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

wtf?

A férfi valószínűleg a haverjaival megy kocsmába, a nők ugyanúgy elmesélik a barátaiknak, mi történt. És egy férfi sem fog a munkahelyén elkezdeni őrjöngeni, mert tegnap éppen megcsalták. Egyik nem se zárja totálisan magába ezeket a dolgokat.

2016. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Igen mentálisan, érzelmileg a nők tényleg erősebbek a legtöbb férfinál valamint a fájdalmat is jobban tűrik. A férfiak csak fizikailag erősebbek a nőknél, minden másban a nők. Nem véletlen hogy a nők tovább élnek. Ezért van pl. sokkal több férfi alkoholista, agresszív állat, szexuális bűnöző vagy sima bűnöző mert a férfiak nem tudják szabályozni az érzelmeiket úgy mint a nők.

Ja és én férfi vagyok mielőtt valami feministának hinnétek.

2016. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez a szöveg a nőket dicsőíti vagy a férfiakat alázza?


Kinek kell ez az összehasonlítás,csak feszültséget kelt egyesekben.Nő és férfi talán nem élhet egymás mellett békességben?

2016. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most ez a szöveg azt jelenti, hogy:

a) a nők felsőbbrendűek a férfiaknál

b) a nők teljesen érzéketlen szociopaták

c) a férfiak érzékenyebbek mint a nők

d) a férfiak alsóbbrendűek a nőknél

e) sajt


Egyébként úgy baromság ahogy van. A szöveg semmibe veszi a realitást, igazi gyakorikérdésekre való idézet.

2016. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

istenem ezek a híg foslé fészbúk idézetek...

tele van ürességgel, mondani valója meg egyenlő a nullával.

2016. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Fish1 ***** válasza:
100%

Szerintem ez az idézet úgy kaki, ahogy van. Gondolom egy sértett nőszemély írhatta.

Szerintem a megaláztatást, kihasználást és semmibe nézést csak azok viselik el, akik érzelmileg és pszichésen nem túl fejlettek. Miért kellene ezt bárkinek is elviselni? Aztán meg az idézet mintegy piedesztálra emeli az ilyen nőket...

Az, hogy látni-e rajta, hogy fájdalma van éppen, több dologtól függ. Pl. a munkahelyére nem biztos, hogy jó, ha beviszi a magánéleti problémáit. De aki ezt elnyomja magában, és a külvilág felé egy mosolygós arcot mutat, és azt, hogy minden rendben vele, az saját magának is hazudik szerintem.

Nem hinném azt se, hogy ilyen határozott vonalat lehetne húzni, hogy "bezzeg a férfi egyből őrjöng"... szerintem nem minden férfi ilyen.

Az meg mi, hogy "megint a nők nyertek"? Miért kellene egyáltalán versengeni?

2016. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség. A legtöbb, megfelelő önkontrollal rendelkező ember (férfi vagy nő, tökmindegy) képes visszafogni a belső viharait, ha olyan közegben van, ahol ezt nem engedheti ki (munkahely, olyan társaság, ahol nem nézik ezt jó szemmel, vagy simán úgy érzi, hogy semmi közük hozzá). De attól még egy nő is megbeszéli, kisírja a bánatát egy barátnőjével, ahogy egy férfi is talál módot arra, hogy kicsit egyensúlyba kerüljön.


Egyébként a megalázós, kihasználós, megcsalós dolog meg különösen butaság. Ezeket szerintem minimális önbecsüléssel rendelkező ember eleve nem nézi el, pláne nem mosolyogva. Nem tudnék olyan emberben (ismét, férfi vagy nő) bízni, aki mindezeket rezzenéstelen arccal éli meg, és egyáltalán nem látni rajta, hogy zavarja.


Az meg, hogy "ismét a nők győztek" echte baromság. A nemek közti különbségek nem egy verseny részei. Eleve rossz a hozzáállás, hogy valamelyik nemnek győznie vagy veszíteni kell. Kiegészítjük egymást, nem ellenfelek vagyunk. Régen rossz, ha már így tekint valaki a másik nemre.


Egyébként, igen hangos, harcos feminista vagyok, mielőtt még valakinek eszébe jutna. De a nemi egyenjogúság nem erről szól. Nagy kár, hogy idáig fajult az értelmezés.

2016. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Meg kellett erőltetnem magam, hogy kommentár nélkül rakjam ki a kérdést. Durva, de nem régóta fedeztem fel ezt a jelenséget, és úgy látom egyre gyakoribb, hogy elkezdenek húzni ebbe az irányba. Mármint a közvélemény. A lányokat nem kell ragozni, az önértékelési zavarok és komplexusok miatt, a férfiak meg szintén komplexusok miatt, konkrétan stockholm-szindromásodik. Mintha az lenne a divat, hogy egy férfi attól érzi magát férfinak, ha kikiáltja, hogy mennyire gázak a férfi neműek és a nőknek milyen nehéz, persze önmaga ellen beszél de gondolom ez ilyen önmegvalósítási kényszer, ami az önbizalomhiányt ellensúlyozza. És tessék.


Egyébként hadd fejezzem ki, hogy mekkora irtózatos baromság szerintem is, nekem nem ez a tapasztalatom. Aki ezt kiposztolta, azzal elég ritkán találkoztam, de mindig lerítt róla, hogy belül egy magát többre tartó lelkileg sérült "nő" aki másokra mutogat a saját nyomora miatt. Ugyanilyen volt exkapcsolatom is, lehetetlenség volt megfelelni, 70%-át a keserűség tette ki és a provokáció, tiszteletlenség a részéről. Szintén azt a panaszt hallom nagyon sokat, hogy az ellaposodott, papucs férfiak és hétfejű sárkányok viszonya, ami pont nem arról szól, hogy bármiféle hősies elfojtás jellemezné a kapcsolatok nő részét. A "hisztis pi_csa" jelenség sem arról árulkodik, hogy erős szellemi energia venné körül őket, és ez az elfogult egyoldalú, virtuális hiszti (osszuk meg fészbukon, hogy milyen rossz nekünk és milyen királyok vagyunk csupán nemi származásunk miatt) sem azt sugallja, hogy erős kitartó lelki erő lenne benne. Alapvetően nincs ezzel baj, de ez valóban egy híg fos képmutatás és inkább valami depressziós tünet, mint igazság van benne.

2016. febr. 9. 21:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!