Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hagy békén a képek kérésév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagy békén a képek kérésével, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk, fél éve vagyunk együtt.

Egyfolytában nyaggat, hogy szexi képeket akar rólam. Megmondtam már neki SZÁMTALANSZOR, hogy én nem olyan lány vagyok. De neki kell, merthogy az exeitől is kapott, stb.

52x elmondtam, hogy nem. Tegnap is közölte, hogy küldjek képet magamról(amilyet akarok) ma küldtem, és egyből kapom, hogy dehát ez nem is olyan.

Mindig mondja, hogy bízhatok benne. OKÉ.

Ettől függetlenül nem akarom. Tudom, nem szabad így gondolkodni, de hát sose lehet tudni. Vagy valaki elveszi a telefonját, lementi a gépéről, stb. Egyszerűen nem. Mit tegyek, hogy megértse?


2016. febr. 9. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed. Az legyen, amit te akarsz, ezt jó lenne, ha ő is megértené;)
2016. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy egy perverz kattant állattal van dolgod?
2016. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg, hogy te se kérsz róla F A S Z O S képet, amin az arca is látszik, továbbá te nem a volt női kategória vagy, és nálad a NEM az valóban NEM-et jelent, nem pedig kéretést! Ha nem ért a szóból mond meg neki, hogy vagy befejezi a saját maga túráztatását, vagy keressen mást aki küld neki képet, és beteheti a "többi közé".


Nevetséges, hogy hogy rátudnak cuppanni erre a témára manapság a pasik!

2016. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát küldj neki egy képet magadról, melltartóban. Pont így: [link]
2016. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért kell neki a kép, hogy meglegyen rólad is a trófea, és te is egy ex lehess, akivel lehet hencegni, hogy ez is megvolt.

Az hagyján, hogy képet nem küldenék neki, de azon is elgondolkodnék, hogy mennyire szerethet, ha ennyire nem képes megérteni, ha valamit nem akarok. Neki ez csak egy kép... de neked tényleg komoly bajod lehet belőle, ha kikerül a kezéből.

Sok szakítás végződik úgy, hogy a másikról kikerül egy privát kép a netre... pedig megígérte, hogy nem csinál ilyet, jajj most mi lesz...

Sőt egy barátnőmet a pasija a meztelen képeivel zsarolta. Hogy kiteszi a netre, ha nem hagyja popsiba, és hasonlók. Ha szakítanak, akkor is. Nem volt egyszerű eset, feljelentés lett a vége.


Neked van igazad, teljes mértékben!

2016. febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És nekem küldesz?:D


Ilyenkor mond neki hogy küldjön ő ilyen képeket magáról.

Ha meg nem érti meg akkor felejtős és akkor inkább a külsődre megy ami ezek szerint nem olyan rossz.

2016. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól teszed, hogy nem küldesz ilyen képet, főleg olyat nem, amin felismerhető vagy. Akármi történhet, és az interneten látod viszont, onnan pedig soha nem fog lekerülni.
2016. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én baráti körömben nem jellemző mutogatni ilyen képeket egymásnak, de biztos vagyok benne hogy elég sokban azonnal futnak egymáshoz vele. Azonban még így is kétszer láttam ilyet. Legjobb spanom megmutatta, hogy hátulról rakja a bnőjét, a másik meg egy szopásról volt. Egyiket se kértem hogy mutassák meg. Ilyen az amikor az ember egója az úr.
2016. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szóval azt tanácsolom minden nőnek, hogy csakis nyaktól lefele engedjen magáról készülni fotókat.
2016. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM.Engem már az is sértene,hogy nem éri be velem személyesen. Mármint minek kép,hogyha élőben is láthat?Nem is értem? Az meg egyenesen szánalmas,hogy a volt nőihez hasonlítgat..Teljesen jól teszed,hogy nem küldesz ilyet..Max ha csinálsz magadról is képet, mutasd meg neki személyesen a telfonodban.De ne add ki a kezedből a képet. Mert ezzel valóban vissza lehet élni.Gondolom nem kell bemutatni a napiszart..de az is elég,hogyha csak a haveroknak mutogatja..

Egyik haverom a barátnőjétől kapott ilyen képeket.Aztán a kiscsaj megcsalta, a srác meg elküldte a csaj szüleinek a képeket(15 éves volt).Szóval elég nagy balhé lett.Sose tudhatod,hogy mi lesz. Én se küldenék, pedig több éves kapcsolatban élek.Ha nem fogja fel, akkor így járt.

Amúgy igaza van a többieknek.Ő vajon küldene magáról képet úgy,hogy full meztelen és az arca is látszik??Gondolom nem.. akkor milyen alapon várja el tőled?

2016. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!