Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facere barátom nem rakta ki h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facere barátom nem rakta ki h kapcsolatban, de még csak egy képet se rólunk. Szerintetek gáz? Nekem szarul esik, főleg mivel mindig vannak újabb és újabb képek de csak róla. Lehet csajok miatt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, most mihez kezdesz?
2014. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lol, legyen ez a legnagyobb párkapcsolati problémád.

Nekünk sincs kint fotó, talán majd lesz, de én sem rohanok, vagy gondolok badarságokat, mert nincs kint még közös kép, vagy az enyém, vagy hasonló. Én a megbeszélésre szavazok friss kapcsolat esetén.

2014. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3eve vagyunk egyutt baratommal es nekunk sincs kinn. nekem1 kozos kepunk van kinn, neki egysem. 21/l
2014. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ne parázd ezt túl, engem is idegesítene ha a csajoz ezzel b*szogatna. Vannak akiket nem érdekelnek más emberek véleményei annyira, és nem is akarnak mindent megosztani mindenkivel...
2014. júl. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten kijelentettem a páromnak, hogy nem szeretném a facebookra kitenni a kapcsolatot. Képeket alapból nem szoktam feltölteni. Nem a facebookon élem az életemet, nem posztolgatok félpercenként, és a magánéletemet sem teregetem ki mások elé. Komolyan ez a legnagyobb problémád? Mi van akkor, ha nem teszi ki? A való életben (IGEN, még elméletben létezik olyan...) együtt vagytok, akkor miért érdekel az internet? Még a végén valaki lemarad a csöpögős képekről? Ez magán jellegű dolog X_X
2014. júl. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még facebookon se vagyok fent. Akkor most nagyon gáz vagyok? Neked most mégis mi károd származik abból, hogy a barátod nem teregeti ki a közös képeiteket az egész világnak?
2014. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!