Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha a párotok titkolózna veletek szemben egy (ellenkező nemű) barátjáról?

Figyelt kérdés
És még hazudna is, hogy nem vele találkozott, közben pedig mégis, de ezt csak utólag böki ki? Állítólag csak pár havonta összeülnek, elmennek egy-egy koncertre és semmi több. Ehhez képest folyamatosan ferdít, titkolózik és amikor megkértem, hogy ugyan mutassa már be nekem, folyton csak a kifogásokkal jön. Mi a fenét kéne erről gondolni?

2016. febr. 12. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyanús.
2016. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sunyi. Nagyon sunyi. -.-

Nem divat nálam a féltékenykedés, de sajnos feltételezném, hogy valami rosszban, tilosban sántikál.

Leülnék vele beszélgetni.

2016. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már többször mondtam neki, hogy ez nekem nem oké, de folyton kioktatott, hogy ne féltékenykedjek már, nem csal, meg és pont ezért nem mondja el, mert hogy féltékenykedek.
2016. febr. 12. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, semmi jóra. Na jó, ha próbálok nagyon jóindulatú lenni a sráccal, akkor lehet az is, hogy csak nem akar felesleges veszekedést, vagy hogy féltékeny legyél olyan dolog miatt, amiről ő tudja, hogy nincs akkora jelentősége. Viszont ha már így kiderültek a dolgok, és meg is ígérte ráadásul, akkor már most igazán bemutathatna titeket egymásnak, vagy valami. Úgyhogy én is inkább úgy érzem, hogy rosszban sántikál.
2016. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez igazából nagyon rossz, ha tudja, hogy nem tetszik a dolog akkor nyilván nem fogja elmondani, azért találkozik a lánnyal így is, mert szeretné megőrizni a függetlenségét, szerintem teljesen normális is, bár a megcsalást sem zárnám ki
2016. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de van másik lány barátja is akit viszont ismerek. Találkoztam vele kétszer-háromszor és annyi elég volt, hogy ne fújjak rá, és ne féltékenykedjek, de ezt valamiért nem akarja bemutatni, sem beszélni róla.
2016. febr. 12. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék megbízni benne.


Tudja, hogy elmondhatja,mégis eltitkolja!

2016. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó tanács kell?

NE BÍZZ MEG BENNE.


De tudom, hogy szemet hunysz, aztán pár hét/hónap múlva jön a következő kérdésed, hogy "Mit tegyek, a pasim a havernőjével csalt hetekig"...

2016. febr. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!