Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Történt már veletek olyan, hogy nem fogtatok meg egy lányt első pillanatban, aztán elkezdtetek beszélgetni, barátkozni, és lassan belétek szeretett?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja, álmomban.
2016. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én épp ilyen helyzetben vagyok egy sráccal. Soha eszembe nem jutott volna úgy gondolni rá, mint pasira, de elkezdtünk (neten) beszélgetni munkaügyben egyszer kétszer aztán már harmadjára azt vettem észre hogy más is érdekli velem kapcsolatban nemcsak a meló miatt ír rám. Aztán múltak a hetek, egyre többet beszéltünk, elkezdett udvarolni, én meg belezúgtam.

Aztán jól meg is ütöttem vele magam mert 3 hóap telt el és mégcsak randira se vitt el soha. Szóval az én kérdésem az lenne, hogy a pasik miért keltik fel egy lány érdeklődését ha aztán mégse kell nekik?? Nekik ez csak játék??

:(

2016. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem feltétlen, a pasi sem fog lépni ha úgy érzi hogy a nőnek nem jön be. Tudod, nem megyünk házhoz pofonért.
2016. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztos, de nálunk nem ez a helyzet. Nyíltan megmondtam hogy nagyon kedvelem, erre a válasza az volt hogy ő is engem, és alig várja hogy együtt lagyünk. Mégis itt volt tegnap valentinnap, és én is itthon gubbasztottam meg ő is otthon gubbasztott.

Persze, ennek a sztorinak nagyon sok oldala van, meg mondogatja hogy olyan helyzetben van az életében amikor döntéseket kell hoznia stb stb.. De akkor meg ne szédítsen.

2016. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 nő szem adott esélyt, sőt időt sem sem a megismerésemre, sem a megszeretésemre.
2016. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Hát akkor itt én vagyok az élő bizonyíték. Mi egyetemen találkoztunk. Először eszembe sem jutott, hogy több is lehetne belőle. Kb fél évvel később egy közös táborozás alkalmával többet kezdtünk el beszélgetni, ekkor kedveltem meg. Rá kb 1-2 hónapra megint táboroztunk, itt ő megmondta, hogy ő többet szeretne, de én ekkor még nem éreztem azt a pluszt ami egy kapcsolathoz kell. Majd fél év múlva mikor már úgy érezte, hogy készen állok, akkor randira hívott. Ekkor jöttünk össze. Én még ekkor nem éreztem teljes szerelmet(bizonytalan voltam), majd ezután hazautaztam 2 hétre és a távolság megtette a hatását, úgy jöttem vissza hozzá, hogy már kialakult a szerelem. Ez 14 hónappal ezelőtt volt, azóta összeköltöztünk és még mindig boldogan vagyunk egymás mellett.

Én nem hiszek a "szerelem első látásra" jellegű kapcsolatokban, így nálam érthető a helyzet alakulása. De vannak azok a típusú nők akik ha elsőre nemet mondanak, akkor másodjára is azt fognak vagy ha első pillantásra nincs meg az a bizonyos "láng" akkor már nem is lesz meg.

Azért jó ha először barátok vagytok és csak később alakul ki a szerelem, mert akkor nem tudsz csalódni a párodban, úgymond tudod, hogy mire számíthatsz. Plusz sok beszélgetés után, már nem nagyon lesznek kommunikációs problémák. (Értsd nem ide írom, ki, hogy mondjam el neki, hogy többet kéne dezodort használnia vagy az utóbbi időben elhanyagol. Ha valami gondom van akkor odaállok elé és közlöm vele, míg sokaknál ez komoly gond. )

2016. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de történt velem ilyen. külsőre nem tetszett, de belsőleg magával ragadott, és pár hét alatt beleszerettem... több éves kapcsolat lett belőle.
2016. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Titusztitusz ***** válasza:
Történt már bizony sok ilyen eset velem...Főleg a neten...
2016. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor valóban nincs ilyen, minden lány első pillanatban ítél, külső alapján.
2016. febr. 19. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!