Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bnömmel keveset tudunk msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnömmel keveset tudunk msn-en beszélni élőben, viszont nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást stb. neki én vagyok az elsö kapcsolata, lehet hogy azt gondolja elkéne hagynia engem mert msn-en nemtudunk beszélgetni eleget, más pasival viszont tud?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mutatja jelét akkor szerintem nincs gond. De azt képzeld el hogy mennyivel rosszab lenne ha élőe nem tudnátok találkozni. sztem ne agódj.
2008. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
msn-en sokkal személytelenebb a dolog mégha webkam van akkor is. Az a normélis ha úgy nem annyira tudtok beszélgetni mert mind2en érzitek, hogy valami nem stimmel ez a valami pedig az, hogy hiányzik a másik jelenléte, gesztusai, tekintete, érintése stb.
2008. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve fel sem venném a barátnőmet msnre... iszonyatosan személytelenné tudja tenni a kapcsolatot, tapasztalatból mondom...
2008. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb szerelmes így van ezzel, mivel a barátnődben a kisugárzását, a belső szépségét szereted, amit msn-en kevésbé érzel, nem tudod megcsókolni, megölelni stb... szóval ne aggódj, ha látod bármi kicsi jelét is annak, hogy talán nem szeret, kérdezz rá h zavarja-e a dolog
2008. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Srapnel ***** válasza:
Ha el fog hagyni az inkább lesz a kíváncsiság, mint az msn következménye. Ha valaki el akar hagyni, akkor el is fog, akár van msn, akár nincs. Ha meg msn-en valaki meg tudja úgy fűzni, hogy elveszi tőled, akkor hát, nem is kell egy ilyen kapcsolatot folytatni és önmegoldó a dolog.
2008. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert személyesen egyszerűen minden megbeszéltek, és már MSN-en szinte csak ugyanazt tudnátok elmondani. Más pasival azért tud, mert azza nem találkozik napi szinten, azt nem ismeri, tehát a srác sok új információt tud közölni.

Amikor a barátom másik városban tanult egyetemen, mi rengeteget MSNeztünk, hiszen csak így tudtuk tartani a kapcsolatot. Azonban most már a saját városunkban dolgozik, így szinte minden nap találkozunk, abszolúte nem is MSNezünk

Ne aggódj, ez szerintem így van jól!

Petranova

2008. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!