Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar tőlem valamit? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit? Vagy csak unaloműzőnek kellek? és lehetséges hogy megint járjunk? Vagy mit akar? Vagy csak barátként kezel? Honnan tudhatnám?

Figyelt kérdés
Az egyik exemmel tavaly májusban szakítottunk.kb 2 hete dumálunk msn-en.Ő is errefelé lakik,amerre én,megbeszéltünk ha unatkozunk rácsörgünk a másikra, hogy ráér-e a másik.Tegnap rámcsörgött,taliztunk tök jól elvoltunk,sétáltunk(kb 40 percet)Utánnal felmentünk hozzájuk, ott volt anyuja is bemutatott meg minden majd haza is kísért, de puszi se volt meg semmi se :SxD Ma beszéltünk msn-en de nem mondott semmit se h jó volt-e vagy nem :S ja és most nincs barátnője :)) de kb 3 hónapja is beszéltünk egy nap és akkor valahigy szóbakerült,hogy jó csaj vagyok még mindig,de akor azt is mondta,hogy nem kezdené újra velem most meg taliztunk is és tök jól elvoltunk azóta változott a véleménye??
2010. márc. 30. 21:27
 1/4 nielindi ***** válasza:
nem, igen, nem, nemtom, igen, sehonnan.
2010. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Idő, Idő. Szerintem még csak kísérletezik.
2010. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle egyenesen, hogy eszébe jutott-e valaha, hogy újrakezdjétek a kapcsolatot.

Ahogy a Te írásodból olvasom, szeretnéd, ha újra összejönnétek.

2010. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az is lehet hogy csak unatkozott, vagy magányosnak érezte magát

szerintem várd ki, hogy kezdeményezzen valamit

nem kell tudnia, hogy ott állsz előtte parlagon.

és csak egy csettintés lennél

vagy tudja, h bejössz neki??

akkor is várj

2010. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!