Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác mondogatja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác mondogatja hogy "szakítanod kéne", "találnál jobbat", "megérdemelnéd, hogy magadért szeressenek", "tovább kellene lépned" - és ezekhez hasonlók. - akkor tulajdonképp be akar próbálkozni, vagyis érdekled, mint lány?

Figyelt kérdés

Válaszolhatnak fiúk is, lányok is, bárki, fordított szituációban is (tehát amikor a lány mondogatja a fiúnak ezeket a dolgokat, miközben annak párkapcsolata van). Csak kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok ezt a dolgot.

Tömören: igen, rólam van szó, és nem tudom, mit gondoljak a másik srácról.


2010. márc. 30. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

1. fiúd egy seg gfej és érdekes dolgokat csinál a hátad mögött és ez a gyerek csak megakar óvni ettől mint barát

2. amit te írtál tetszel neki

3. tetszel neki és megis akar óvni :P

4. kanos

2010. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

5. talán kérdezdeg tőle vagy csak körözz szóban a téma körül hátha elszolja magát

" szerinted csuyna vagyok

- nem naon szép vagy"

vagy ienek

2010. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát mikor egy srác össze akart jönni velem nagyon segítőkészen szidta a pasimat, amikor látta, h épp össze vagyunk veszve :D sztem nálad is ez a helyzet...meg is sértődött, mikor kijelentettem neki, h nem szakítok és maradjunk barátok
2010. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem ígéret, hogy addig tárt karokkal fog várni. Lehet, hogy egyszerűen csak együttérző.
2010. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

3diknak:

Ja ez akkora szánalmas amikor egy srác így próbál felszedni nem?

Én bnőmmel is sok kis lúzer eljátszotta már, veszekedés után, de mindet elküldte. Volt amelyiket én küldtem el ököllel:P

20/f

2010. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az elsőt nem nagyon értem. De egyébként két hozzászólás:

A barátom nem s*ggfej, szóval nincs vele baj, mint emberrel, a másik srác csak nem ismeri a teljes helyzetet. (Egyébként a bajok - ha vannak - mindig rajtunk kívül állóak, vagyis a környezetünk okozzák.)

A a srác nem ismeri őt, csak annyit tud róla, amennyit én vele megosztok.

Igazából nem vagyunk összeveszve, csak mindig kérdezgeti, hogy hogy vagyunk, mi van velem, hogy érzem magam, és ha épp van valami aktuális nehézség, amin túl kell lépnem, és akár csak egy szóval is említem neki, mindig oda lyukad ki, hogy szakítanom kéne, mert szerinte ez a könnyebb megoldás...

De én nem akarok szakítani. Csak azt se szeretném, ha ezt csak azért mondogatná nekem, mert ő szeretne "megszerezni." Viszont ha csak a barátjának tekint, ezt a "posztot" nem szeretném elhagyni... Értitek? :S


Ezért remélem, hogy nem kell "biztosnak lennem" abban, hogy mint lány érdeklem a másik srácot...

2010. márc. 30. 23:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
23:33: igen, tényleg szánalmas :( azóta beszélni se hajlandó velem, pedig barátnak nagyszerű lett volna és kedveltem...dehát ez van, azért sírni nem fogok utána :)
2010. márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1. aggódik érted

vagy

2. rád pályázik

vagy

3. szerencsét próbál, hátha nem megy minden rendben és megdönthet téged kihasználva a zavarodottságodat


A 3. pont csak akkor érvényes, ha a fenti mondatokat fiú mondja lánynak.

2010. márc. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: megdönteni biztos nem fog, még ha arra is pályázna, mert nem lenne rá alkalma. (És nem csak azért, mert én nem akarnám.)

De lehet, hogy tényleg csak félt engem, viszont akkor kicsit visszafoghatná magát, mert ez nekem kezd kínossá válni...

2010. márc. 31. 11:20
 10/11 anonim ***** válasza:
"Ha te lennél az a jobb, inkább szakítsuk meg a kapcsolatot, amíg békében tehetjük."
2010. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!