Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont a volt pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a volt pasimmal jött össze egy régen látott igazinak hitt barátnőm?

Figyelt kérdés
Van(volt) egy barátnőm,akivel már hosszú évek óta nem tudunk egymásról. Most iwiw-en megtaláltam, de nagyon megdöbbentem azon hogy a volt barátommalél együtt.Most úgy érzem elárultak, és nagyon csalódtam a barátságban. Egyébként kereshetne ő is, de nem teszi.
2010. márc. 31. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem írtad le hogyan és miért szakítottatok. ha te hagytad ott akkor ez a sors fintora, büntije ahogy tetszik. ha ő téged akkor is csak valószínűleg egy szerencsétlen véletlen. ha pedig már nem tartjátok a lánnyal a kapcsolatot, akkor nem hinném hogy direkt levadászta az exedet.
2010. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Ezt én sem értem. A VOLT pasinak van egy olyan tulajdonsága, hogy már nincs, tehát közöd sincs a magánéletéhez (mint ahogy neki sem a tiédhez), és irreleváns is a magánélete a szempontodból. Következésképp semelyik barátod, de még rokonod sem tesz azzal semmi rosszat, ha összejön vele. (Ha mégis bánt, akkor te nem zártad le magadban a kapcsolatot még, de az sem a többiek felelőssége, hanem a tiéd.)
2010. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert szar az élet
2010. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj Velem mik történtek!

Volt egy "legjobb barátnőm"...13éve voltunk legjobb barátnők amikor legelsőnek elkezdett a pasimmal flörtölni. Ezt követte még kettő. Az utolsó fiúval már lassan 1éve vannak együtt...(sráccal 2éve jártunk és mielőtt összejött volna a barátnőmmel újra kikezdett velem a srác)

Nem zavartatja magát a lány.Mivel egy suliba és osztályba járunk így mindenről beszámol!Gondolhatod nekem milyen rosszul esik/esett.

Én azt csináltam,hogy elengedtem a fülem mellett.Mivel ideje sincs a lánynak hogy a "legjobb barátnőjével" legyen így más baráti körben mozgok!Tedd Te is ezt!Ne foglalkozz vele!Mivel csak Te keresed és Ő nem ezek szerint lesz*rja mi van veled!Az ilyen barátnők/barátok nem igazi barátnő/barátok!!!

2010. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Van(volt) egy barátnőm,akivel már hosszú évek óta nem tudunk egymásról" Tehát a pasid is hosszú évekkel ezelőtt volt a pasid. Mindenkinek folyik tovább az élete. Szerintem ne vedd a szívedre. Keresik a boldogságot.

Egy nagyon régi barátnőm összejött a volt férjemmel a válásunk után. Nem zavart. Nekem már nem a férjem, azt csinál amit akar. Ha nekik jó, nekem tök mindegy. Később szakítottak.

Évek múlva a barátnőm megkeresett iwiw-en (minő véletlen) találkoztunk, beszélgettünk és azóta megint összejárunk. Sokat röhögünk amikor elmeséljük valakinek, hogy a férjemmel járt. Mások csak néznek tágranyílt szemmel.

Ezzel csak arra akartam rámutatni, hogy ha már nem vagyok együtt egy adott pasival akkor azt nem vehetik el tőlem. Nem rondítottak a levesedbe, hacsak nem szereted a pasit még mindig ennyi év után is!!

2010. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andrewka ***** válasza:

Hosszú évekig nem beszéltél azzal a jó barátnővel, honnan kellene tudnia h pont az exed, meg ha már megszakadt a kapcsolat miért is kellene elszámolnia veled. Arról nem is beszélve h az exed új barátnőjéhez sincs sok közöd, azzal él együtt akivel akar.


22/f

2010. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Milyen igazatok van, köszi.Nem is kell velük foglalkozni tovább.A barátnőm nagyon is jól tudja hogy mi jártunk 1,5 évig.A srác hagyott el annak idején. Azóta se láttam, mert másik városban élek. Nehezen tudtam magam túltenni rajta, az igaz. Azt hittem, sikerült, csak most újra felszakadt a régi seb. Nem tehetek róla de olyan mimóza lelkem van....de azért igyekszem elfelejteni most már.
2010. ápr. 1. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!