Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ezen változtatni?...

Lehet ezen változtatni? Nagyon visszahúzódó lettem, alig vannak barátaim. Régen nagyon sok volt. Sokan nagyképűnek tartanak, pedig egyáltalán nem vagyok az, sőt pont az ellenkezője.

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy mindenki utál és elriasztok magam mellől mindenkit. Társaságban képtelen vagyok 2 normális szót kinyögni.Ha beszélnem kell zavarban vagyok. Orvosi eset vagyok?
2011. aug. 30. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok én is! nagyon sokan nagyképűnek tartanak, ha beszélnem kell zavarba vagyok énis és társaságban képtelen vagyok 2 normális mondatot elmondani.. ugyanilyen amit te leírtál JA! és régen nekem is nagyon sok barátom volt.. nem tudom miért vagyok ilyen sajnos.. Talán beszélgetnünk kéne, nemde?:D írj privátot!;)
2011. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy kell privátot írni :D az hol van?
2011. aug. 30. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet rajta változtatni,de ha ki akarunk törni ebből egyenesen muszáj.Ez szinte mindig önértékelési zavar,ami annál rosszabb,minél tovább nézzük tétlenül.Ha nem változtatunk rajta,egyre inkább ki fogunk húzni a társaságból és egyedül maradunk.El kell hinnünk,hogy értékesek vagyunk,fel kell számolni a tévhittel,hogy rosszat mondunk,meg kell bocsátani magunknak a múlt esetleges tévedéseiért.Mindezt leírni könnyebb,de nincs más út.Illetve van:)De ez a legjobb:))
2011. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!