Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mateusz_14 kérdése:

Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet most, hogy exemmel 33 hónap után szétmentünk tavaly novemberben. Az elmúlt 2 hétben találkoztunk, elmentünk randizni hiszen szeret és én is mindent megtennék kettőnkért. Csak van most egy probléma. Lassan 2 éve az egyik osztálytársammal megcsaltam egy este, nem feküdtem le vele, "csupán" smároltunk /csóknak nem nevezném, mert azt csak a szerelmemnek adok/. Most újra tényleg úgy éreztem, hogy igen összejövünk ismét, de felhozta, hogy sokszor eszébe jut és rosszul van az egész dologtól. Hogyan tudnék neki segíteni, hogy túllépjen rajta és lezárja ő is ezt magába? Vele képzelem el a jövőmet és ő is leírta, hogy szeret, de azt mondta egyszerűen még fáj neki. Bármire hajlandó vagyok. Köszönöm szépen a segítségetek előre is!



2016. febr. 20. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem megy az csak úgy babám. Bizalom megrendítő cselekedetet hajtottál végre anno. Most csak annyit tehetsz, hogy nem csinálsz semmi félrerthetőt, olyat ami rontana a helyzeten.
2016. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

erre nem nagyon van megoldás, elbasztad.

viseld a következményeit, szóval hallgathatod még egy darabig, és gondolom igencsak küzdened kell majd azért, hogy úgy bízzon benned mint régebben.

2016. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom elbasztam és tudom nem volt szép dolog. Csak vannak olyan párok akikről tudok, hogy le is feküdtek azzal akivel megcsalták meg minden és most boldogan együtt vannak. Egyszerűen csak olyan dolgokat szeretnék tenni amikkel segíteni tudom őt ebben. Véletlenül se gondoljátok azt, hogy megszeretném vásárolni, mert nem és tudom nem sokra mennék vele. De szerintem az, hogyha pl. virágot vinnék neki néha és tényleg minden kis hülyeséget elmesélnénk egymásnak stb szerintem segítene. :)
2016. febr. 20. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!