Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átvert a párom . Szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert a párom . Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

22 F vagyok, a barátnőm 21 N . Együtt élünk . Egyszer , kb 3-4 hónapja egy pendriveon találtam egy pár képet róla és a volt barátjáról . Kérdeztem ki ez? Megbeszéltük . Aztán beszéltek telefonon, bevallotta, megbeszéltük. Akkor megkértem, hogy ne beszéljenek . Többször lattam nyomokat ( IPhone menti az előzményeket ) , hogy beszéltek .. Kertelt, tagadott . Rám irt a gyerek, hogy beszéljek a barátnőmmel, mert mindkettőnket hulyit . Küldött képeket is, igazából baráti beszélgetések . Viszont óra hosszas telefonhívás is volt.

Barátnőm azt mondta azért beszélt vele, hogy tanácsokat kérjen tőle, meg elpanaszolta ha veszekszünk.. Elmondása szerint baráti beszélgetés volt ... Szóval nem tudom .. Együtt élünk. Mit tegyek ?


2016. febr. 23. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján én azt gondolom, hogy ez a csaj tényleg hülyít téged és nem vesz komolyan.

Egy ilyen nő mellett szeretnél még tovább élni?

Az érzéseiddel neked kell tisztában lenni, és a döntést is neked kell meghozni ezek alapján.


Mi nem dönthetünk helyetted!

2016. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretem de nem tudnék hinni az a baj ... Nem tudom mennyire csináljak ebből a beszélgetésből gondot
2016. febr. 23. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha már nem tudsz hinni, akkor az elég baj.


Egyébként egy másik megközelítésben, hogy a csaj tiszteletlen veled szemben, mert megkérted őt valamire, ő meg nem tartja tiszteletben, amire kérded, magyarán, lesz..rja a kérésedet.


Büntetlenül csinálja azt, amit akar, hisz nincs következménye a tettének, csak a megbeszélés. Ez nem egy elrettentő nagy indok.

2016. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is baj, hogy elpanaszolja a szemelyes problemaitokat az ex pasijanak. Ez megalazo rad nezve. Ha csak egy haverja lenne ok, de a srac az exe. A sok apro hazugsagbol egyszer egy nagyobb lesz. A te dontesed hogy ezt megvarod e.
2016. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy hülyítene mindkettőtöket, (szerintem az ex kicsit többet lát a dologba, mint a valóság), ugyanakkor elég gáz, hogy pont az exével kell megbeszélni a párkapcsolati problémáitokat, az meg, hogy kifejezett kérésed ellenére folytatja, na az probléma (a kertelés tagadás már csak következmény, nem az a lényeg). Természetesen nem mondhatod meg neki, hogy kivel beszéljen, és nem tilthatod senkitől, ugyanakkor egy normális párkapcsolatban ezt meg kellene érteni. Szerintem ülj le vele - megint -, és beszélgessetek még erről. Fejtsd ki, hogy miért zavar Téged az, hogy az exszel dumálgat, kérdezd meg, hogy miért olyan fontos neki, és Te miért nem vagy olyan fontos neki, hogy ennyit megtegyen érted... statöbbi-satöbbi-satöbbi, szóval rágjátok át, és próbáljátok megérteni egymást.

U.i.: azért az, hogy emiatt a szakításon gondolkodsz, elég sokat elárul erről a kapcsolatról... szerintem javítsátok meg, vagy dobjátok el...

2016. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Igy fogok tenni , mondjuk nem tudom tényleg tudnék e benne bízni ..
2016. febr. 23. 19:19
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Minek beszél exed a csajjal ha tudja hogy hülyíti? Ex felfújja a csaj meg leszakadhatna róla, te meg a kémkedésről.

Itt már se bizalom, se tisztelet szóval ja spórolhattok magatoknak egy kis időt és még most elköszönhettek, mert ez már csak vergődés lesz.

2016. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De töketlen vagy, már ne is haragudj! Állítsd falhoz a barátnődet, mondja meg hogy végülis mi az igazság. Mondd el neki, hogy téged zavar, hogy exével beszéli meg a ti problémátokat, és ha ezt így folytatja akkor kalap-kabát, te már lépsz is tova. Főleg, h az exe téged is keres... Milyen ciki már ez az egész, roppant kellemetlen helyzetbe hoz téged!

Légy férfi!

27N

2016. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Komolyan kérdéses ez ? Dobd ki, ócska retkek.
2016. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!