Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne fantáziálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne fantáziáljak róla állandóan? Bűntudatom van.

Figyelt kérdés

Szeretem a barátom, akivel 5 éve vagyunk együtt, és nagyon zavar a mostani helyzet. Nem vagyok szerelmes/nem zúgtam bele ebbe a srácba, de ha a közelemben van, alig bírom ki, hogy ne ugorjak rá/fantáziáljak róla... és sajnos a barátommal való szex közben is (ami egyébként jó nagyon) önkéntelenül is rá gondolok :/


Nem a kíváncsiság hajt, milyen lehet mással, mert voltam más férfiakkal is a barátom előtt.


Van bármi ötletetek, hogyan szüntessem meg ezt a helyzetet? :/ Sajnos kivitelezhetetlen, hogy ne találkozzak vele, mert csoporttársak vagyunk az egyetemen.


22/l


2016. febr. 24. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Ha leírnám a véleményemet rólad, akkor jó eséllyel letörölnék a hozzászólásomat, sőt ha igazán szabadjára engedném a mondandómat ki is tiltanának.


Ebből szerintem következtethetsz.

2016. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Ez a hátránya, ha szűz lánnyal jön össze az ember...:/
2016. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én is fantáziáltam más nőről, sőőt 2év alatt több mint másfél évet végigfantáziáltam :D.

De neked szerintem el fog múlni ha nem leszek ennek a srácnak a közelébe

2016. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz #2?


"Nem a kíváncsiság hajt, milyen lehet mással, mert voltam más férfiakkal is a barátom előtt."


Szerintem pont egy szűz lány válik amúgy kisebb eséllyel rib...cá, feltéve hogy az első kapcsolatában megbecsülik, és ő sem csak azért feküdt le valakivel hogy túl legyen a dolgon.

2016. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehát 17 éves korodig több férfival is voltál????
2016. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4

Félre olvastam, elnézést.De attól még jogos, amit írtam.:)

2016. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél magaddal szemben kegyetlenül öszinte és határozd meg, hogy miért vonz? Csak innen tudsz továbblépni ha akarsz.
2016. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a férfiak nagy többsége is más nőkről fantáziál közben, nem olyan nagy durranás ez :)
2016. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert vonzódsz hozzá szexuálisan, kicsit erősebben, mint kellene.

A tahó hozzászólókra meg inkább nem mondok semmit..

25L

2016. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

1es, privátban nyugodtan leírhatod, nagyon kíváncsi vagyok, mi olyan borzalmas bennem :D


2es, igen....úristen 17 éves koromig 2 pasival volt kapcsolatom, és le is feküdtem velük :O uuuuu mekkora ribiiiii

2016. febr. 28. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!