Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők nektek mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők nektek mi a véleményetek az ilyen pasiról? Férfiak, nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt,nem élünk együtt.Ennek több oka van,de már szóba került régebben is többször.Nem is ez a lényeg.Régebben voltak vitáink,és ha jól megvagyunk,akkor jön azzal,hogy nem tudja mit akar.Minél inkább kérdezgetem,annál inkább nem kapok választ kettőnkkel kapcsolatban.Egyik nap meséli a terveit velem,majd eltelik egy két nap és közli,hogy velem nem tudja elképzelni a jövőjét.Én ezt nem értem.

2016. febr. 24. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az első alkalommal ott hagymán, ha azt mondja, hogy nem tudja elképzelni velem a jövőjét. Akkor minek...? 3 év már elég hosszú idő ahhoz hogy ne akarjam még tovább pazarolni ilyen komolytalan ember mellett aki ráadásul megsért az ilyen kijelentéseivel. Számomra fontos, hogy nem csakhogy el tudja velem képzelni a jövőjét, hanem csak velem mert szerintem úgy van értelme.
2016. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott hagytam volna már régen, elég lett volna egyszer ilyet mondania, hogy velem nem tudja elképzelni a jövőjét. Többet nem is látott volna.

Ebből sosem lesz normális kapcsolat. Elég komolytalan pasi, vagy ilyen minden mindegy neki típus.

2016. febr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolkozz akkor, mert 2 közt valamit nagyon elbashztál és észre sem veszed.

Nem szeretővel kéne orvosolni egyes problémákat, lehet ez is probléma.

2016. febr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit rontottam el?Nincsen szerető!
2016. febr. 29. 21:15
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy az a baj!!!
2016. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!