Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a jövője ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt élünk. Párom a fővárosban dolgozik már 5 éve, én az egetem befejezése miatt jöttem Pestre. Együtt lakunk ott, és hát ő nagyon megszerette Pestet, én edig megutáltam...nem túlzok. Ő ott szeretne maradni lakásban, hogy ne kelljen semmi kertimunkát csinálni, én szeretnék visszamenni kertesházba, mert szeretem a kertet. Bizonyos dolgokról máshogy gondolkozunk, eltérően, nagyon eltérően, de amúgy meg jól megértjük egymást..
2016. febr. 25. 23:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem lakok messze Pesttől szerencsére, és otthon is lenne munkánk mindkettőnknek.
2016. febr. 25. 23:41
 2/10 anonim ***** válasza:

#1: " ja és csupa elmaradott ember vesz majd körül, "


Te egy irdatlan nagy tuskó barom vagy.


Nem értetten ezt a Pest kontra vidéki kertes ház dumát sohasem.

Vidéken is vannak lakótelepek, Pesten is vannak kertvárosi részek.


Egy budapesti.

2016. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1: Van ismerősöm, aki vidéken keres százezreket. Zudod, vannak ott is egyetemek, városok, nem csak a mucsaji tanya. Te szerencsétlen.

Az ilyenek miatt szégyellem, hogy pesti vagyok, és az ilyenek miatt általánosítanak, hogy a pestiek bunkó beképzeltek.

2016. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok vitát szítani, de nekem speciel a pesti emberekkel es a hangulattal van bajom...egyszerűen nen az én életvitelem. Mellesleg gyakornok vagyok már egy nagy vállalatnál..nevet nem mondok...
2016. febr. 26. 00:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Vidéken!!
2016. febr. 26. 00:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szerintem át kéne vele beszélned. Jelen állás szerint gyökeresen eltér a véleményetek a jövőt illetően. De kíváncsi lennék, mennyire mélyrehatóan beszéltétek át ezt a témát. Tisztáznotok kellene, hogy pontosan mit szeretnétek, és mi okból kifolyólag. Gondolok itt most arra, hogy ha csak azért nem szeretne a barátod elmenni Pestről, mert nem akar kerti munkákkal vesződni, akkor arra nyilván van megoldás, akár az, hogy kisebb kerttel rendelkező házba mentek, ahol ha úgy adódik te egymagad is elegendő vagy a kert rendben tartásához, akár az, hogy mittudomén elmentek egy nagyobb erkélyes lakásba, ahol az erkélyt telerakhatod növényekkel... De ki tudja, még a végére szerintem lehet, hogy meg is szeretné, nem olyan rossz dolog néha kicsit kint tevékenykedni. Persze ez is függ attól, hogy hol nőtt fel, mihez szokott régebben.

Lényeg a lényeg, ha átbeszélitek, és azután is úgy látjátok, hogy alapjaiban másak az elképzeléseitek, ráadásul egyikőtökben sincs meg a hajlandóság akár csak egy minimális kompromisszumra is, akkor sajnos nem valószínű, hogy ezután túl hosszú életű lenne a dolog.

2016. febr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor egy kapcsolat kialakul két ember között ezekről a dolgokról is el kell beszélgetni,mert később ezeken állhat vagy bukhat a siker.Ha teljesen különböző az elképzelés akkor be kell látni,hogy később ez komoly bajt fog okozni.Márpedig a pesti és a vidéki élet ég és föld,ezt már jóval korábban tisztáznotok kellett volna,még mielőtt egymásba szerettek.

Ha mindketten a vidéki életet preferáljátok akkor semmilyen állásajánlat kedvéért nem szabad Pestre költözni,főleg ha vidéken is adódik hasonló lehetőség.

Most már benne vagytok a bajban,de csak mert nem voltatok elég előrelátóak.

Ha meg ezek a dolgok előre meg voltak beszélve akkor illene betartani a korábban tett ígéreteket.

2016. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Beszéljétek àt alaposan a dolgot,merz ez egy nagyon fontos döntés! Mérlegeljetek mindketten és hozzatok kompromisszumukat!
2016. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenrol beszeltunk. En azt hittem majd megszeretem a pesti eletet, de pont ellenkezoleg sult el a dolog. O meg kijelentette hogy nem akar fuvet nyirni munka utan. Pedig kisvarosbol, mar mar falurol szarmazik o is. Mondtam menjunk pl vacra, varos, megis jol megkozelitheto pest, es nen kene feladni a munkajat. Valasz: o nem akar vonatozni...azt hiszem en felajanlottam neki a kompromisszumot...
2016. febr. 26. 17:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Én sem bírom a nagyvárosi életet, szó szerint depressziós leszek tőle és egy boldogtalan ember a másikat sem teheti boldoggá.

Viszont a párod meg talán a vidéki élethez áll ugyanígy.


Nem tudom, mit tudnánk itt tanácsolni nektek, vagy valamelyikőtök képes engedni, vagy találtok valami kompromisszumot, mondjuk egy olyan ház, ahol csak egy kis konyhakert van, ahol te kertészkedhetsz, a párodnak viszont nem kell vele bajlódnia, vagy nem biztos, hogy boldogok lesztek ebben a kapcsolatban.

2016. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!