Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jövője egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője egy olyan kapcsolatnak, ahol heti szinten veszekedünk?

Figyelt kérdés
Ezeken a veszekedéseken kívül meg csodásan megvagyunk, megértjük egymást, szeretjük egymást. És általában az a veszekedés, hogy megsértődünk egymásra. Ebből óriási balhét kerekítünk. Én sírok, a barátom meg ideges lesz, mert nem tudjuk megérteni egymást. Másfél éve együtt vagyunk, és valahogy ezen nem tudunk dűlőre jutni... Nagyon szeretnénk megoldani a dolgokat, mindketten törekszünk, de valahogy nem megy. Várható, hogy idővel ez jobb lesz? Vagy csak rosszabb lesz?

2015. okt. 27. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha meg tudjátok oldani a gondokat, akkor igen, ha nem, akkor egyre több gond lesz. Képzeld el azt a helyzetet így, hogy megöregedtek, egyikőtökön erőt vesz egy idegőrlő betegség, ami amúgy is teher, a kezelések ellenére, és rengeteg türelmet és energiát felemészt, kibírnátok egymás mellett? Ha a válasz igen, akkor hajrá, ha a válasz nem, akkor még időben lépjetek tovább.
2015. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak rosszabb lesz, ha így marad.
2015. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mi nagyon próbáljuk megoldani. Arról van szó, hogy engem pl sokmindennel meg lehet bántani, de ő ezt nem tudja elfogadni, és azt mondja ez hülyeség. Elmondtam neki, hogy légyszi, attól még hogy te úgy gondolod, hogy nem volt bántó, gyere ide, ölelj meg és máris megnyugszom. De nem képes egyszerűen erre :(
2015. okt. 27. 09:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Gondolom, közös gyerek még nincs. A szüleid részéről emlékszel ilyen dolgokra gyerekkorodból? Mennyire ismersz rájuk kettőtökben?
2015. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én 26 vagyok, barátom 37. Hát, anyámék elváltak 8 éves koromban, nem nagyon emlékszem, hogy mi volt velünk, de gondolom nem voltak jóba, ha elváltak... Apámra kis dolgokban hasonlít a barátom, pl. elég komolytalan a korához képest, de lehet csak én képzelem bele ezt a hasonlóságot, mert amúgy meg nagyon rendes és tisztességes, nem úgy mint fater.

úgy látom inkább, hogy mindkettőnknek komoly önértékelési problémáink vannak, talán neki jobban, és emiatt veszünk magunkra mindent, amit egyszerűen nem kéne. Szeretnénk ezen úrrálenni, és én mindig bíztatom őt, hogy nem rossz, nekem jó, megfelel. De ha magában nem tudja lerendezni, akkor sehogy :(

2015. okt. 27. 10:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Legutóbb azon vesztünk össze, de egész napos vita lett belőle, hogy én beszéltem, beleszólt a szavamban, és annyit mondtam, hogy ez bunkóság. Erre ő megsértődött hogy én lebunkóztam :( de hiába mondtam, hogy nem úgy értettem, hogy ő a bunkó, hanem hogy illetlenség beleszólni valaki monológjába. Szóval ilyenek mennek. Heti szinten :(
2015. okt. 27. 10:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem változik a helyzet, akkor nem lesz jobb, akármennyire szeretnéd, mindkét embernek kell akarni a változást.
2015. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lehetséges, hogy ő nem is akarja? Azért nem teszi? Nem hiszem el, hogy nem képes rá....
2015. okt. 27. 10:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Sportoljatok es szexeljetek rendszeresen . Kb naponta. Attol jobb lesz. Valah attol en is kedvesebb vagyok. N
2015. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jövője lehet, de az a kérdés, hogy milyen.

ha valójában szeretnétek együtt maradni akkor meg kell próbálnotok közösen megoldani a problémát.

és félretenni az emberi önzőséget, a sértődéseket, és szeretettel fordulni egymás felé, még akkor is ha nincs a másiknak igaza.

2015. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!