Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt tudnátok élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt tudnátok élni egy olyan nővel aki szídja a szüleidet állandóan meg bántsa őket?

Figyelt kérdés
Szüleim nem csípik a páromat párom nem csípi a szüleim mind a két oldalról kapom az ívet szüleim szídják párom, párom pedig a szüleimet és feszt fenyegetőzik hogy elakar költözni albérletbe mert szüleimnél élünk de feszt megy a cirkusz én már kivagyok tőlük.Nincs pénzünk új házra hogy külön élnénk. Barátnőm feszt albérletbe menekülne szüleim elől én meg nem szeretek albérletben élni.

2016. febr. 27. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl sokáig biztosan nem. Egyébként mindannyian hibásak vagytok a helyzetért. Nem tudom pontosan, hogy mi a probléma szüleid és a barátnőd között, de nem ártana azt megoldani inkább.
2016. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aperitif ***** válasza:
A magam részéről képtelen lennék egy olyan helyen élni, ahol egyrészt ki vagyok szolgáltatva, mert az övék a lakás, másrészt éreztetik velem, hogy nem csípnek. De akkor sem költöznék be más lakásába, ha én nem csípem őket. Szóval nem, nem és nem.
2016. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg a szülőkkel laktok, addig a barátnőnek kuss van.Ha valami nem tetszik, akkor pedig el lehet menni, és önálló életet élni. Nem tudom, mi a konfliktus tárgya, de bármi legyen is az, én a helyedben nem tűrném hogy a szüleimet állandóan savazza.
2016. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul van feltéve a kérdés, sugalmazod a választ, h mindenki a bnődet ítélje el. Ha úgy szólna a kérdés, h "Együtt tudnátok élni olyan szülőkkel, akik folyton szidják a barátnődet...", akkor másféle válaszokat kapnál.


A kérdésedben benne van a te állásfoglalásod. Te a szüleid mellett állsz ki. A válaszolók is így fognak tenni.


Az én válaszom az, hogy a bnőnek addig tűrnie kell, míg nálatok lakik, hiszen ő választotta ezt, a beköltözéssel elfogadja a szabályokat, elfogadja a szüleid hibáját. a szüleid szívességet tesznek nektek, h lakhatást biztosítanak, amíg nem tudtok önállósodni.

Ha a bnőd mellett állnál, már elköltöztél volna vele albérletbe, de hát te "nem szeretsz albérletben élni"


Rólad is megvan a véleményem.

2016. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Olyannal sem lehet könnyű, aki nem tud írni.

Ês hàt ja, te nem szeretsz albèrletben lakni? Ès miért nem? Nyugi, tudjuk a vâlaszt, ne írj kommentet. Rossz olvasni.

2016. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 aperitif ***** válasza:

"Amíg a szülőkkel laktok, addig a barátnőnek kuss van."


Gondolom, pont ezért élnek a szülőknél. Ebben a helyzetben sokkal könnyebb a barátnőt kussoltatni, ha a szülők teljes vállszéllességgel mögötte állnak a kussoltatásban. Sokkal könnyebb, mint egyenrangú, és egyenjogú félként kezelni azt az embert, akit társul(?) választott a kérdező.

2016. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű ez de nem tudunk pontos részleteket.

Ha soha nem szerették,minek engedték oda a szüleid?

Ha a párod nem csípte őket minek ment oda lakni?

El kell fogadni egymást.

Ha el akar menni,menjen,megértem. Én sem laknék ilyen helyen.

És igaza van az egyik kommentelőnek. Te eleve a szüleid pártján állsz. Nekem is megvan rólad a véleményem ha tetszik ha nem.

Anyuka kicsi fia vagy,beléd beszélték hogy neked nem jó az albi. Otthon gondolom kivan nyalva a hátsód és neked ez a kényelmes. Akkor minek barátnő? Minek kapcsolat neked? Maradj otthon,élj a szüleiddel,legyen szex kapcsid és ennyi. Én egy percet sem élnék veled meg a szüleiddel a csajszi helyében. És oké itt lehet írni. De szégyelld magad hogy pasi létedre itt rinyálsz minthogy megoldanád a dolgokat. Miért hagyod hogy a szüleid csesztessék???

2016. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Jajj, nagyon meghatò volt a privâtod, de jobban tetted volna, ha legalàbb azt helyesen leìrod s**jkém.

Menjél albérletbe, a sajàt helyzeted tedd rendbe, ne anyuci s**én kakâlj, "férfi" létedre.

2016. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jesszus... Ilyen stílussal van barátnőd? Talán ha kevesebb lenne a "feszt" (amiről egyébként fogalmam sincs, hogy mi akar lenni), akkor könnyebben szót értenétek. Igaza van a barátnődnek, menjetek albérletbe.
2016. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!