Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna ha a párotok egyfolytában gyanakodna?

Figyelt kérdés
Akár adtál rá okot, akár nem egyfolytában gyanakszik. Ha pl elmész otthonról és 1-2 órát magadra szánsz azt is kérdőre venné. Telefonodban és személyes holmijaid között rendszeresen kutakodna stb...
2016. febr. 27. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lenne többet a párom.
2016. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# Tehát hosszútávon ezt nem lehetne elviselni? Még ha minden más is rendben lenne?
2016. febr. 27. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán zavara. Bár kihívásnak érzeném úgy hazudni, hogy ne találjon rajta fogást.


Fordított esetbe - én mint gyanakvó típus - elsőre tudnám, hogy amikor így eltűnik akkor megcsal. Teljesen nyílvánvaló, engem csak megcsalni lehet...

2016. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 egy percet se viselném el, még rövidtávon se.
2016. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos én nem lennék már vele. Egy kapcsolat alapja a bizalom. Az én telómat meg sem fogja a párom nem hogy kutasson benne ahogy én sem az övében. Mi az hogy kutakodik? Hol a bizalom?minden más jól működik??? Na az érdekes.
2016. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fuss! Olyan messzire, hogy nyomod ne maradjon. Lelkileg fog megnyomorítani. Ha belemész soha nem mászol ki belőle. Ha nincs oka is talál.

Magánélet! Magány! Barátok! Mind kellenek, és vele nem lesz.

Fuss!!

2016. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kutya sem a póráz miatt hűséges.
2016. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!