Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm anyja és néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm anyja és néhány családtag egyfolytában ellenem hangolja a kedvesemet. Miért?

Figyelt kérdés

Az anyja; a nővére, újabban a huga is és az anyja huga is állandóan kersztbe tesznek nekem. Szóval legkevesebb 4 ember, de lehet több családtag is. Mindig ezt mondogatják a csajomnak, hogy miért nem hagyod már el, jól gondold meg, hogy vele maradsz e.... Stb Miért teszik ezt? Az én családom lányukként tekint a bnőmre, ezek meg így mérgezik a kapcsolatunkat. Szerintetek mit tegyek?

22f



2015. szept. 9. 16:26
 1/7 A kérdező kommentje:
1 év 3 hónapja vagyok vele, de kb 1 hónapja csinálják ezt. Konkrétan ott rúgnak bele a dologba ahol csak lehet
2015. szept. 9. 16:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor valami amit nem írtál le, történt kb 1 hónapja. Mindehhez hogy viszonyul a barátnőd? Igazat ad nekik, vagy melletted áll?
2015. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a volt nőm barátnői tették ugyanezt a kapcsolatunk hetedik hónapjától... nem tudom, hogy miért. Akkor sem tudtam, most sem tudom. Elég rossz érzés volt.
2015. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A rosszabb ragaszkodni szokott a jobbhoz, úgyhogy nem releváns, hogy te normális vagy vele, és a családod befogadta. 4 ember viszont nem szokott ok nélkül egyik napról a másikra egy ártatlan ellen fordulni. Ne tőlünk kérdezd az okát, mert csak te tudhatod.
2015. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A barátnőm úgy néz ki, hogy mellettem áll. Az a helyzet, hogy ők nagyon a javakra utaznak. Én nem vagyok gazdag és vagyonos sem. Az anyjaék pedig gazdag tökéletes hapsit akarnak a csaj mellé. Ezt a csajom is megmondta
2015. szept. 10. 08:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk sikerrel jártak, nem a vagyon volt a gondjuk, nem tudom mi.... mondjuk én se kedveltem (de finom) őket.

De már akkor értek el sikert, amikor gyerekeink is voltak...

Soha az életben nem bírtam az exemnek fontosabb lenni, mint a húga, anyja... erre figyelj!

2015. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt én is érzem mindig, hogy én vagyok az utolsó helyen. Szerintem nem küszködök velük, had vigye a lányát a francba. Minek pazarolni az időt, egy előre megjósolható dologra? Lesza.....m
2015. szept. 13. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!