Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még nők akik nem mutatják ki az érzelmeit?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel újra kezdtük a kapcsolatunkat, viszont nem ezért mentünk szét. Teljesen más okból, amúgy nem is kellett volna szét mennünk, ez meg is beszéltük.

Újra kezdtünk találkozgatni, viszont nem beszéltünk meg semmit, most én hoztam fel a témát (mert az elején ő hozta fel) hogy akkor most ez komolyan vesszük, vagyis nem csináljuk mással is vagy csak elvagyunk, mert nekem az most már nem menne. Abban maradtunk, hogy mivel szeretjük egymást meg jól érezzük magunkat a másikkal, így vagyük komolyra a kapcsoaltot. Nekem már ez a kapcsolat elején is feltünt, de reméltem, hogy idővel ez változik, hogy nem nagyon mutatja ki, hogy ragaszkodna hozzám egy kicsit is, vagy, hogy tenne azért, hogy én is érezzem azt hogy, számíthatok rá érzelmileg egy kicsit megnyílna felém. Nem volt neki sem egyszerű az élete és talán emiatt nem olyan a személyisége, vagy idő alatt meg változott, de én abban is hiszek, hogy nekem is változnom kellene mert még is csak felnőttek vagyunk és már nem tízévesek... Róla annyit, hogy nem egy tipikus pláza pi..., nehezen ismerkedik. Én érzem magamat egy "pi..ának" ha felhozom ezt a témát mert mindig abba végződik, hogy "jól van ha nem érzed magadat jól a kapcsolatban akkor ne erőltesd" de én meg abban hiszek, hogy nem marad ilyen örökre, meg nem is akar ilyen örökre maradni... reménytelen dolgot kergetek? túlforgom? Szeretem, túl közös dolog van bennünk és a jövő képünk is megegyezik ami nem túl mindennapi... egyszerüen nem vagyok képes eldönteni, hogy mit tegyek.



2016. márc. 1. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

én se nagyon tudom kimutatni.

de pl, hogyan kellene ezt? hogy a másiknak jó legyen..

2016. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát eléggé könnyű nekem legalább is... ha keresed, felhívod, nem kell minden nap, vagy ráírsz, kérdezel érdeklődsz iránta... tényleg nem csak egy kérdéssel lerendezni a beszélgetést hanem érdeklődést mutatni... ezzel én pl. azt érezném h érdekellek és tudni akarsz mást is nem csak azt hogy "mizu"
2016. márc. 1. 18:29
 3/5 ~OnLány~ ***** válasza:

Rájöttem és többször közölte is velem a barátom,hogy nem mutatom ki az érzéseimet.Ezen régen sokat vitatkoztunk,mert én szeretem,de nem vagyok az a tipikus tapadós lány,aki a nap 24 órájában a telefonján ül és küldözgeti a szerelmes sms-eket.

Szeretek és mindig is szerettem a társaságát is,tényleg jól megvagyunk és szeretjük egymást.Csak ő túlságosan érzelmes és ő biztosan kibírna engem egész nap.Én meg nem olyan vagyok. Én szeretem a magányt is,szükségem van "levegőre",néha úgy érzem megfulladok. De ezt megbeszéltem már vele többször is,szóval ezen már nem folyik vita,hogy hagyjon néha egy kis teret,hadd legyek néha egyedül.Ha ott is vagyok nála,menjen a barátaihoz.


Sikerült megértetnem vele,hogy szeretem,nincs semmi gond köztünk és belátta,hogy én ilyen vagyok.Néha magamnak való.

Ez van,így elfogadtuk egymást.

Beszéld meg vele,adj neki egy picit több mozgásteret,ha ez kell.Érted,ne loholj mindig a sarkában,kicsit legyetek egymástól többet távol.Vagy csak egyszerűen kérdezd meg,ő mit szeretne,hogyan tudnál neki eleget tenni.

2016. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Totál engem írtál le... annyira hogy nagyon is... :)

Köszi, nagyon szeretném meg beszélni ezt vele. Szerintem elég légteret adok neki, mert nem is lakunk együtt, meg én sem írok neki minden percben... Kb. a te kommentedre vártam... mert én is pozitívan állok hozzá... tudom h nekem is ell kell fogadnom őt amilyen...

2016. márc. 1. 19:18
 5/5 ~OnLány~ ***** válasza:
:))
2016. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!