Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pezsgőzős, összebújós, szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pezsgőzős, összebújós, szerelmeskedős sztorit szeretnék összehozni. Hogy vitelezhetném ki az egészet?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva lesz az eslő évfordulónk a barátommal. Sajnos csak hétvégénként tudunk találkozni, de szerencsénkre ez a kedves dátum pont szombatra esik. Általában pénteken, vagy vasárnap szoktunk találkozni, de most valahogy meg kellene oldani, hogy pont szombatra essen a randi. Nem tudom, ha eszébe jut a dátum, akkor biztos ő is tesz érte... de szerintetek egyáltalán ez eszébe szokott jutni a pasiknak?????? (az ilyen hónapos fordulók nem igazán jutottak eddig eszébe...)


Arra gondoltam - mivel a baráátomnem ilyen ajándékmániás, és nem rajon az ilyen értéktelen, polcfoglaló plüssakármikért... - hogy ajándék helyett egy pezsgőzős, összebújós, szerelmeskedős sztorit szeretnék összehozni...

Csak kicsit nehéz lenne a kivitelezés. Az egészet igazából nálunk lehetne megcsinálni, de itthon lennének szüleim, és úgy nagyon nem lenne okés. De elmenni nem fognak.


Szóval... most így ötleteket szeretnék, hogy akkor végülis hogyan lehetne az ilyet megoldani?

Vagy esetleg milyen más ötleteitek lenne, ezzel az évfordulóval kapcsolatban?


2007. nov. 11. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves tőled, hogy előre tervezgeted az évfordulotokat. Nos, ha nem jutna eszébe ne sértődj meg, a fiúk nem éppen a memoriájukról híresek:PRemélem megérted. Ha a szüleid nagyon zavarnak nézzetek meg egy dvd-t vagy valamit a tv-ben, nem muszáj a műsort nézni,lehet egymással foglalkozni: csók, simogatás, és pezsgő, esetleg süthetnél neki valami finomat ,tudod a hasukon vezet hozzájuk az út:P Majd átölelitek egymást és kész a romantikus évforduló. Sok sikert hozzá:P
2007. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Naon ari és igaz az elöttem író kommentje...szerintem is jó ötlet!Süssél neki,én a félévesre sütöttem,de teljes volt a siker...hamásnem beszéld meg a szüleiddel h aznap reggeltől estig ott legyen nálatok a barátod!És mondjuk aznap te csináld az ebédet...aztán egy romantikus dvd...pusz sok sikert
2007. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

azért nem kéne rögtön általánosítani!

én az egyhónapos évfordulonkra elcsaltam a barátnőmet a kedvenc kis helyemre ahonnan az egész dunát belehet látni vittem pezsgőt és ő meg nem is gondolt rá, hogy ezt megkéne ünnepelni. :)

2007. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!