Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható ez egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható ez egy párkapcsolatban, ami történt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt nagyon összevesztünk a barátnőmmel.Többször előfordult már hogy megvádol engem olyan dolgokkal, amik nem valósak..(négyszer) Tegnapelőtt végképp felment a pumpa.. földhöz vágtam az almáját.. kitettem az ajtó elé a táskáját, majd 2 perc múlva visszahoztam. Utána volt egy kis dulakodás és kb közepes erővel meghúztam a haját, illetve eléggé káromkodtam..Nagyon felzaklatott és felidegesített. Nem vágtam pofon, csak lendítettem a kezemet, de megállítottam a levegőben. A karját kicsit megszorítottam.. Kérleltem később hogy ne haragudjon.. Utána írtam bocsánatkérő sms-t is. Ütni nem ütöttem meg.. de anyáztam rendesen..:/ Nem kellett volna tudom.. bűntudatom van. De ez a megvádolgatás nem először fordult elő a részéről és engem mindig borzasztóan lesújt.. Nem beszélve, hogy másnap 10 órás műszakra mentem volna és ez épp este történt.. alig tudtam valamit aludni. Szerintetek megbocsájthatatlan dolgokat tettem? Ráadásul tudta, hogy hajnalban kelek mégis kiborított.. persze el is ment az éjszaka közepén..:( Nagyon nem jól vagyok ezek miatt.

máj. 16. 06:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%

Igen, megbocsáthatatlan.

De kérdezem, ha így éltek, örökös viták, indokolatlan vádaskodások, miért vagytok együtt. Egyik jobbra, másik balra, ennyi. Nem az a megoldás, hogy üvöltözök, csapkodok és a karját szorongatom, kezemet lendítem.

máj. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
83%
Minden megbocsátható, ha meg akarják bocsátani. De ha nem, akkor nem az.
máj. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Konkrétan azzal vádol, hogy melegnek tart és hogy eszközként használom Őt.. ez hidd el azért negyedszerre levágja a biztosítékot.. úgy, hogy gyakorlatilag a tenyeremen hordoztam Őt egészen idáig.
máj. 16. 07:03
 4/45 anonim ***** válasza:
91%

Hát igen, ezt megoldhattad volna annyival is, hogy földhöz vágod az almáját, kiteszed a táskáját az ajtó elé és elküldöd.


Hogy mit lehet megbocsájtani szubjektív.

Én nem bocsájtanám meg, biztos van olyan aki megtenné.

máj. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 bolognai a kedvencem ***** válasza:
74%

Klasszikus bántalmazó vagy!

Nem megbocsájtható.


Van jobb módja is a konfliktus rendezésere még akkor is, ha alaptalan.

máj. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%

Minek vagytok együtt, ha melegnek tart te meg ilyen agresszív vagy vele? Szép és őszinte kapcsolatotok lehet ám.

Nem bocsátanám meg neked, amit tettél. Akkor sem ez a megoldás, hiába próbálod menteni magadat.

máj. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Én nem vallom az "asszony verve jó" elvet. Épp elég szörnyű, hogy ezt hozta ki belőlem.. ha nem szerettem volna, már hamarabb elküldöm, csak hogy szerettem és azért fájt amit csinált és hirtelen felindulásból ezekkel viszonoztam a "kedvességét"..tudom, hiba volt. Várom még a meglátásokat.
máj. 16. 07:16
 8/45 anonim ***** válasza:
89%
Milyen meglátásokat vársz még? Egyáltalán nem tisztelitek egymást, minek vergődtök egymás mellett?
máj. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
91%
Megbocsájtható, de felejthetetlen. Szóval jobb lenne nektek külön. Mindketten szerintem toxikusak vagytok, te tűrsz egy darabig aztán kiadod magadból ahelyett, hogy szakítanál vele ha alaptalanul vádol többször. Nincs értelme együtt lennetek.
máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
9-esnek igaza van amúgy.. és az a legrosszabb hogy én elhittem a 3.nál hogy nem vádol meg többször, szóval én is csalódtam benne.. elég trágya ez így..:/ Ő is marhára tisztelhet ha ilyeneket gondol magában rólam.. Azért Én még ezt szeretném menteni.. de még 1 ilyet nem akarok. Se lemelegezést se testi fenyítést részemről.
máj. 16. 07:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!