Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek ki egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy kapcsolatból amiről tudom, hogy nem működik?

Figyelt kérdés
Olyan sok problema van es megoldani sem lehet ezeket. Szakítani kellene es elköltözni mert egyutt lakunk de nem tudom rávenni magam. 3eve vagyunk együtt. Szeretem,de nem megy mert sok a problema. 21/L

2016. márc. 2. 02:11
 1/8 Költőnő? ***** válasza:
Miféle probléma? Miért nem lehet megoldani?
2016. márc. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Hát igen, a régiek, ha problémájuk volt, akkor azt megoldották. A mostaniak kilépnek és elmenekülnek, ahelyett, hogy helyrehoznák.


Beszéltél már vele? Volt ideje, hogy a dolgok megváltozzanak? Vagy csak rávágod, hogy úgysem lehet megoldani?


Egyébként meg ne a kifogásokat gyártsd, hogy "Szeretem, de.." "..de nem tudom rávenni magam"

Jó neked a langyos sz..ros vízben ülni? Gyáva vagy otthagyni? Mit tart még mellette?

A te életed. Azt csinálsz, amit akarsz, de vállald is érte a felelősséget.

2016. márc. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele. Mást úgysem lehet mit tanácsolni. Ne komplikáld túl, egyszerűen mond meg az egészet neki.

Ha egy kapcsolat nem működik, akkor nem kell benne lenni. Annál rosszabb, mitől később teszed meg (csak magadnak ártasz).

2016. márc. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Másik lakást keres,összepakol,ajtó becsuk és vissza sem néz!

Nem.olyan nehéz!

De ha ennyit vekengsz rajta,akkor a qrva nehéz lesz,ezt garantálom!

2016. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kis lépésekkel.


1. mondd neki, hogy neked nem jó.

2. keresd mások társaságát, délutáni elfoglaltságokat házon kívül.

3. olvass fórumot, mások hogyan csinálták

4. nézegess albérletet csak tájékozódásból először.

5. ha nem tudod eltartani magad, jelentkezz álláshirdetésekre.

6. mondd el azoknak, akik szeretnek, hogy támogathassanak a döntésedben.

7. írj. listát, keresd benne a hibát. képzeld el magad vele 10 év múlva.


kedves nosztalgikus válaszoló:


az, hogy régen benne maradtak rossz kapcsolatokban a hagyományok és társadalmi félelmek, kiközösítés miatt, nem jelenti, hogy ez jó megoldás volt.


vannak "hibák", amit nem lehet helyrehozni egyedül.

a másik nemtörődömsége, vagy állandó utazás messzire, hogy találkozzatok.

ha a másikat idegesíti a gyereked.

ha a másikat az anyja még mindig irányítja, és a kedvesed nem áll ki melletted.

ha a másik állandóan érezteti, hogy a munkája vagy a haverjai fontosabbak a kapcsolatotoknál. ha a másik megcsal, és biológiai szükségletekkel magyarázza vagy azzal, hogy te vagy a hibás.

ha a tekintélye a fontos, nem az érzelmi közelség.

ha a közös feladataitokat teljesen rád hagyja, mert "így természetes," így szokták.

ha a másik nem akar gyereket, te pedig nem tudod elképzelni az életet gyerek nélkül.


nem lehet mindent "megbeszélni", azaz varásszóra meggyőzni a másikat. félszívvel meg ne is menjen bele az ajánlott kompromisszumba, mert az visszaüt.

2016. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a régiek mit csináltak, régen sem tudtak mindent megoldani, csak kinézték az embert, ha elvált... De a régiek is sorozatosan félrementek, ha nem volt jó az aktuális kapcsolatuk, házasságuk (ha nem haltak meg előbb egy háborúban vagy szülés közben vagy betegségben...). Két unokatestvérem sérült súlyosan, amiért az anyjuk nem vált el időben az apjuktól.


Kérdező, meg kell próbálni megbeszélni, megoldani, ha ez nem megy, és mindent megtettél, és mégsem segít, akkor külön kell menni. Nem lehet mindent megjavítani, régen sem lehetett.

2016. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Talán csak vártam hogy normális lesz mint régen de regen se volt ha belegondolok. 29 évesen az anyja iranyitja aki megmondta nékünk hogy utálja a parom csak a penze kell neki. Nem mehetek at hozzajuk. Akracsonykor itthon hagyott egyedül. Próbálok vele mindennap beszélni de semmi. Azt mondják jó költözzön el. Utolso percben amikor megteszem akkor meg csak csodálkozik hogy tenyleg megteszem. Ő is napi 8orat dolgozik 2ora utazas. Hobbijaval foglalkozik az rendben de hajnali 3-4ig jatszik gépen vagy haberokkal dumál. Szoba se tudunk alni egymással anélkül hogy neki ne lenne minden piszkálás. Nincs sajat gondolata semmirol csak amit anyuci belever a 30eves fejebe. Sok exevel ment ezert tönkre a kapcsolata előttem de nem esik le neki. Nem az a gond hogy nem tudom eltartani magam vagy hova költözni én se tudom mi kot hozzá hiszen rossz mert alkalmazkodok es semmit se lát belőle.
2016. márc. 2. 09:24
 8/8 anonim ***** válasza:

nincs olyan barátnőd akivel átmenetileg össze tudnál költözni? hamarabb túl lennél rajta,hogy nem az üres lakásba kéne majd hazamenned, hanem valakihez.

a leírtak alapján érthető. fiatal vagy. ne szúrj el mellette éveket,hogyha nem az igazi a dolog.

2016. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!