Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttatok már hasonló esetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már hasonló esetet, hogy egy srác egy rosszul működő párkapcsolatban beleszeretett egy másik lányba, de mégsem lépett ki a kapcsolatból, mert önbizalomhiányos volt, pedig tudta, hogy a másik lány is akarja?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Aki akkora pancser hogy egy rosszul működő kapcsolatban önbizalomhiányra hivatkozva nem lép ki annak nem való másik kapcsolat. Egyszerűen aki nem áll ki magáért és a rossz jó neki és nem akar változtatni annak ez a sorsa.
2016. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 opened paradise ***** válasza:
70%

Hasonlót igen. Nem is megszerette,de tudta,hogy jobb lehetne vele,de közben hűséges akart lenni,úgyhogy nem tette.

Van aki a szr helyzetben is marad.

2016. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen és a sértett fél végül rosszul is járt.Ilyen helyzetben azonnal lépni kell!
2016. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen láttam ilyet, bele is fásult az életébe, a lànyt elvette más, bánhatta is a srác. Hülye volt, jah.
2016. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Léteznek ilyenek. Teszetoszák, nem mernek lépni, az élet más területén sem.

Bár csak engem találna már meg egy normális lány... :)

2016. febr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem is keveset..
2016. febr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lattam ilyet, halal szerelmes a masik nobe, de a rossz hazassagaban maradt mert kockaztatni nem mer, felt felrugni a nyugalmas eletet.


Aztan ket ev mulva felkereste azt a not akibe szerelmes es osszejottek:-)

2016. febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, de azok tényleg bénák az élet más területein is. Nem is értem, hogy lehet némelyik ember ilyen töketlen...egy jó pszichológus elkélne nekik!
2016. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De én pont olyant ismerek, aki amúgy teljesen normális az élet más területein. Szóval nem az a gyökér kategória. De a magánélete az botrányos...
2016. febr. 16. 18:50
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Kerdezo, ezeket a valaszokat idiota csajok adtak, akik le akrtak csapni egy mar kapcsolatban levo hapsira, aki meg tobbnyire leszarta oket -miutan parszor dugtak- ezert hobornek, hogy valojaban teszetoszak, azert nem mertek lepni, pedig arrol van szo, h le se szarjak ezeket a csajokat.

Nincs koze az onbizalomhianyhoz. A csavo nem szerelmes. Ennyi. /ha az lenne, kilepett volna, foleg ha kolcsonos, TUTI biztos./

2016. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!