Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy rendre elmezavarodott lányok találnak be?

Figyelt kérdés
Ez nem vicc. Ha a lányok 90%-át normálisnak vesszük, akkor is életem során csak olyanokhoz kerültem (vagy esetekben csak majdnem) közel, aki nem volt normális. Valamiféle skizofrén jellemből generált álomvilágban él, vagy kattant (pl pár chat beszélgetés után gyűlöli és szidja azt a másik lányt, aki belájkolta a képem). A kapcsolatomról is kiderült, hogy legalább tucat fóbiája, rögeszméje és életellenes kezelhetetlen traumája van, krónikus önimádattal és állanó versengési kényszerrel amivel anno hosszú távon engem is kikészített. De akinek tetszek az szinte mindig bolond, akiket csak ismerek és jóba vagyok, azok meg nem opciók ilyen szempontból. Ez az én tudatalatti kivetülésem amire valamiért ráharapnak, vagy mi?

2016. márc. 4. 00:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság ezek a csajok számítanak "normálisnak". :(
2016. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

aki szép az sokszor lökött... aki meg szép és normális az már régesrég foglalt....


szóval lehet probálkozni

2016. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Végül is lehet, hogy azért mert ezzel mindenki szembesülhet, csak ők még nagyobb létszámból szemeznek így nekik ez már nem szembetűnő arány. Egy tipp a sok közül.
2016. márc. 4. 18:28
 14/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl jó hallgatóság vagy. Ezért az ilyenek ki merik neked önteni az összes problémájukat.
2016. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!