Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövérnek érzem magam! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérnek érzem magam! Miért van velem akkor a barátom?!?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok és 74 kg. Tudom hogy vannak nálam sokkal de sokkal kövérebb lányok is, de én valahogy nem tartozom egyik oldalhoz sem, nem vagyok csinos vékony, de gömböc sem.

Akartam venni magamnak egy csinos felsőt, és rájöttem hogy legalább 10 kilót kellene fogynom mert semmi sem állt jól rajtam. Bementem a duci boltba ott meg minden nagy volt rám. És akkor elkezdtem azon gondolkozni hogy egyáltalán mi tetszhet rajtam a pasimnak? Vastag combjaim vannak, széles csípőm, van pocakom is, egy kis tokám is , szóval borzalom lehetek :( Szerencsére nagy melleim vannak meg tengerkék szemeim, de ezek nem kompenzálják az előbbieket :(

Egyszer már kiborultam és azt mondta a barátom hogy "a kisugárzás is számít" meg néha azt is mondja hogy "szépségem" de ezeket biztos nem gondolja komolyan :(

Elkezdtem egy diétát és edzek is , ami miatt a barátom nagyon büszke rám, de rettegek mert három hónap múlva itt a nyár és addigra tuti nem leszek szép még fürdőruhában :(

Mit csináljak hogy tuti nő legyek a szemében? Annyi szebb karcsú lány van akiért lecserélhetne :(


2016. márc. 4. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Önbizalom hiányos vagy, ezért vagy képtelen elfogadni és felfogni, hogy a pasid miért van veled.


A pasid szeret téged, elfogad olyannak, amilyen vagy.

Már most tuti nő vagy a szemében, különben nem lenne veled!


Tuningold fel az önbizalmadat! Ennyi a titok!

2016. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha így szeretett meg, így ismert meg, akkor így fogad el Téged, és ezen a súlyod szerencsére nem fog változtatni!

Szerintem igenis komolyan gondolja és figyelj arra, hogy a hülye gondolataidat űzd ki a fejedből, mert a végén "bevonzod".

Én is molett vagyok, de a páromnak így vagyok gyönyörű és én tudom, hogy nem cserélne le egy vékonyra ;-)

2016. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De utálom ezt. Miért kell azon agyalni,hogy miért engem szeret,miért nem mást,pedig a másik lány sokkal vékonyabb. Ha veled van,téged szeret. Fogadd el,élvezd,ne problémázz. A leírtak alapján odavan érted. Legyetek boldogok
2016. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 VirágésBence ***** válasza:
Ha veled van ő szeret és elfogad, de ettől még saját magadat is kéne szeretned
2016. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 curáku ***** válasza:
21%
Ne rinyálj, inkább fogyjál le. A nyár meg nem mindegy? Gondolom látott már téged meztelenül és még mindig veled van. Szeret téged, különben nem lenne veled. Ezt a hisztit pedig sürgősen fejezd be, mert te magad fogod megmérgezni a kapcsolatodat.
2016. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Örülj hogy nő vagy. Nálatok egy kis plusz nem a világ. Mernél férfiként 20-30 kg plusszal élni... Kb. mindenki lenéz érte, te leszel a dagadék és SOHA nem lesz senkid.
2016. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem számít neki annyira az alakod, szeretne téged vékonyan és kövéren is. valószínűleg jobban tetszenél neki egy egészségesebb alakkal, és büszke rád, hogy tezsel magadért. legalábbis a "Elkezdtem egy diétát és edzek is , ami miatt a barátom nagyon büszke rám" erre utal.



egyébként a lehető legrosszabb dolog, ha elkezdesz most parázni magadon. nagyon sokszor így megy tönkre egy kapcsolat, hogy a másik fél teljesen szeret, elfogad, támogat téged, de te az önbizalomhiányod miatt megmérgezed a kapcsolatot...ne tedd ezt.

2016. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
0%

Valszeg a nagy mellek miatt, plusz jó lehet veled a szex. Persze mindez csak tipp ;)

26/F

2016. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omba ***** válasza:
44%

"azt mondta a barátom hogy "a kisugárzás is számít" meg néha azt is mondja hogy "szépségem" - tehát hazudik?

Miért kell neked egy kamus pasi?



Vagy hidd el, hogy így gondolja, és nem kilóban méri egy nő értékét.

(Attól még fogyjál nyugodtan, abból baj nem lehet)

2016. márc. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért van veled, mert szeret téged. Hisz egy értékes, szerethető embernek tart. Ne vetítsd ki rá az önértékelési zavarodat. Ha úgy érzed, hogy könnyebben elfogadnád magad, ha fogynál egy kicsit, akkor tedd meg. Saját magadért.
2016. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!