Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé tehetem még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé tehetem még? Vajon ér valamit, ha ezt teszem?

Figyelt kérdés

Hónapokig kavargattunk egy sráccal, majdnem hogy jártunk már. De sokat veszekedtünk, és ő azt mondta, hogy legyen vége, mert ez így nem megy. Aztán elkezdett egy másik lánnyal találkozgatni, de vele még nagyon kezdetleges a dolog és egy közös ismerősünknek nem mondott róla túl jót.

Szóval arra gondoltam, hogy ő eléggé féltékeny típus, ha esetleg még ezek után megpróbálnám féltékennyé tenni az exemmel? Tudja, hogy hétvégén találkozni fogok vele, ha "élménybeszámolót" tartanék neki róla? És hogy lehet kibékülünk? Közben pedig nem keresném őt, ha ő keresne, akkor válaszolnék neki. Felesleges megpróbálnom vagy vezethet vmi jóra? Vajon zavarná? Fiúk, vmi tapasztalat ezzel kapcsolatban?


2010. ápr. 1. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

ha nekem egy volt szexpartnerem találkozna az exével, úgy sz@rnám ahogy van a dolgot.


20 F

2010. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Őszintén: erre nincs jó válasz.

Senki sem egyforma, lehet jól sül el a dolog, de lehet ezután még jobban eltávolodtok egymástól.

2010. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igazság szerint ennél távolabbi már csak az lenne, ha nem is köszönnénk egymásnak. :S

Míg "együtt voltunk", mindig kérdezgetett, ha buliba mentem, láttam rajta, hogy kicsit féltékeny. Ezért gondoltam, hátha összejönne és érezne vmi kis féltékenység szerűt.

2010. ápr. 1. 20:43
 4/13 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, és nem vagyok h.lye p.csa. Beszélni már próbáltam vele, de túl büszke.
2010. ápr. 1. 20:44
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Nos, háát nálam ez úgy lenne, hogy az lenne az a pont amikor azt mondanám, hogy na akkor biztos itt van ennek a kapcsolatnak a vége, ha még az ex-ével is összejött..


Valamilyen szinten persze féltékeny lennék, de inkább felbosszantana és dühítene, és csak arra tudnék, gondolni, hogy lehet, hogy ez a lány nem is érzett korábban semmi komolyat irántam...mert ahogy szakítottunk már ment vissza a volt pasijához...


Szóval ha engem kérdezel nem érsz vele semmit!

2010. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De hiába akartam vele megbeszélni, hiába mondtam, hogy ezentúl nem veszekszem vele, ő azt mondta, hogy nem látja értelmét erőltetni a dolgot. Szóval a kedveskedéssel nem értem el semmit. :( Ezért próbálnám ki, hogy féltékeny lenne-e.
2010. ápr. 1. 20:47
 7/13 Andrewka ***** válasza:
82%
Most nem azért, de ha ő nem akar tőled semmit akkor miért is lenne féltékeny?
2010. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyszer egy srácnál már bejött - szakított velem, aztán mikor meglátott egy másik sráccal, azonnal vissza akart kapni. :D
2010. ápr. 1. 20:56
 9/13 anonim ***** válasza:
na előszöris.. VÉGE.. érted, VÉGE. tehát kezeld úgy mintha VÉGE lenne. Ne írd tele a myvipjét facebookját szenvedő üzenetekkel stb. Ne zaklasd msn-en ne alázzkodj meg, mert megutál. ha féltékennyé akarod tenni az végülis bejöhet, de ha csak kiröhög vagy örül a kapcolatodnak akkor viszont 100000% hogy vége.
2010. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem őt már nem érdekled, ha pedig a volt pasiddal lát, még jobban el fog távolodni tőled, sőt, lehet még örülni is fog, hogy hátha végre te is elfelejtetted őt. Vagy rájön, hogy csak azért csinálod, hogy féltékeny legyen, mert ehhez sem kell sok ész és akkor még ki is nevet és szánalmasnak fog tartani téged. Hagyd őt békén szerintem és próbáld meg elfelejteni és más valakit keresni.
2010. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!