Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam baratomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam baratomnak, hogy beleneztem a Facebookjaba?

Figyelt kérdés
Tudom, gyerekes dolog amit tettem, de tulsagosan kivancsi vagyok. Szoval ketszer csinaltam ezt meg, es lattam beszelget a volt baratnojevel. Azt nem tudom mirol , mind a ket alkalommal annyi idom volt csak , hogy a neveket lassam az uzenetekben. Mondta, hogy szoktak neha beszelgetni, de engem zavar , felek nehogy ujra egymasra talaljanak( 4 evet voltak egyutt) . Ugy dontottem elmondom neki, mit tettem mert egyaz , hogy idegesit hogy ezt tettem , ezert bocsanatot is kernek, de nem birnam megallni , hogy ne kerdezzek ra az exre, bar o azt se tudja , hogy en tudom ki az exe. Felek , hogy ki se birna ezt a kapcsolatunk mert csak 3 honapja vagyunk egyutt, elvesziteni nem akarom csak a lelkiismeretem nem hagy nyugodni amiatt amit tettem, de ahogy irtam az ex meg idegesit. Mit tegyek ? Ekezetekert bocsanat, telefonrol irok. 21/L
2016. márc. 6. 15:34
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem te nagyon alul értékeled magad és ez minden probléma forrása.

A féltékenység, bizalmatlanság (ez nem kíváncsiság ahogy te írod) abból fakad, hogy kevesebbnek hiszed magad.


Amíg nem tudod megad becsülni és nincs rendes önértékelésed addig csak tönkre teszed a kapcsolataidat.

2016. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én megértem,hogy idegesít az exe. Én is voltam ilyen helyzetben, úgy,hogy a barátom utólag mondta el,hogy beszélgettek és találkoztak is. Rosszul esett,de bíztam benne, még most is bízom benne, a lány akarta őt újra, de ő nem ment bele. Én véletlen láttam meg egyszer,hogy mit ír a csaj neki, kicsit kiakadtam,de a lányra és nem a barátomra. Rájött,hogy engem zavar ez,s azóta nem beszélnek, hiába akarná a lány. Ha zavar téged,akkor mond el neki, ne örlődj. kérdés az,hogy bízol benne? Abban,hogy nem akarja őt újra?
2016. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy néztél bele? Tudod a jelszavát vagy nyitva hagyta? Ha nem akarja, hogy bárki belelásson akkor ne csináljon ilyeneket...
2016. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A laptopjan amikor nala voltam, belepve hagyta a Facebookot, es amig elugrott a mosdoba addig neztem bele.
2016. márc. 6. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne mondd el neki.

Tudom milyen rossz ez, en is eleg sokaig keptelen voltam szabadulni az o exetol. Szerintem en tobbet gondoltam ra mint o. Hogy ezt vajon a csaj hogy csinalna milyen lehetett ekkor es akkor. De ezzel csak sajat magadat keszited ki es a baratod is erezni fogja rajtad. Nem veletlenul az exe. Ha olyan jo lett volna neki vele akkor most meg mindig egyutt lennenek. :)

2016. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elmondod, az valószínűleg a kapcsolatotok végét fogja jelenteni. Akárcsak a féltékenység is. Számonkéréssel, követelőzéssel nem tudsz visszaszerezni senkit, csak elveszíteni. Én a helyedben inkább rákérdeznék, hogy tartja-e még a kapcsolatot az exével, aztán ha igent mond, akkor jelezném neki, hogy ez nekem nem esik jól... Max ennyit tennék, és többet nem hoznám szóba.
2016. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne mondd el neki szerintem, én is megtettem egyszer, hogy beleolvastam, és elég gáz üziket találtam benne.

Aztán én nem mondtam el eleinte, mert csak agyaltam, de ő tudta hogy belenéztem.

Aztán a szakításunkkor elmondtam, hogy beleolvastam, és azt mondta hogy tudta, mert látta, hogy felfehéredtem miután bejött vissza a szobába.

Satöbbisatöbbi..:D

Ne mondd el.

2016. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bence_ ***** válasza:
100%

Féltékenység önbizalom hiányból fakad.

Nyugodtan beszéld meg vele. Egy jó, normális kapcsolatban a felek magukat adják. Te most ilyen vagy. Ha dolgozol magadon és változól akkor mjd más leszel. Őszintén :)

2016. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én párom fél évig beszélgetett még az exével,mikor már együtt voltunk.Sőt,fizette a "családi kedvezményt" hogy ingyen tudjanak beszélni.

Állítólag azért,mert a csaj tartozik neki kétszázezer fttal.

Nálam akkor borult a bili,mikor ezt az ingyen beszélgetéseket megtudtam.Pláne,hogy tőlem egy hamburgert is sajnált.

2016. márc. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!