Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan megaláz, mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan megaláz, mindig visszajövök . Mit tegyek? Elegem van

Figyelt kérdés

A barátnőm folyamatosan megaláz . Gyanusitgat ok nélkül, közbe ő beszélget más pasival a hátam mögött . Ma reggel is hozzábujtam, majd el lökött . Aztán elmentem reggelit venni , neki is , kijelentette , hogy neki nem kell . Aztán megint én mentem oda, megint eltolt .

Tegnap virágot rendeltem stb stb ..

Lényeg , hogy ossze vesztünk . Fejemhez vágott dolgokat, hogy csicska vagyok meg gusztustalanul beszélt velem . Elviharzottam, aztán visszajöttem megbeszélni . Megint megalázott ... Miert vagyok ilyen ??


2016. márc. 8. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge jellem. Szedd össze magad! Csak rajtad múlik, más nem élheti az életedet helyetted!
2016. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Azért csinálja mert hagyod. Én egyáltalán nem vagyok agresszív fajta de az ilyen megérdemelne valami vadállat fószert aki ezért már leosztott volna egy sallert
2016. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Én feminista vagyok, de ha ilyen bunkó én is ellökném a g**cibe. 22/F
2016. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Egyébként meg miért szenvedsz vele? Hagy ott a pi*sába.
2016. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Khm... abban azért lehet valami, hogy csicska vagy.

Mondjuk legyél férfi.


Mindenkivel azt tehetnek meg, amit hagy. Ha ilyen esetben rába.szod az ajtót, hogy körbereped a fal a tok mentén, és hátra se nézel, az mondjuk úgy egész korrekt.

Legközelebb max. akkor találkoztok, ha mész a cuccaidért, és ilyenkor igen mutatós, ha az új barátnőd megy segíteni összepakolni.


Komolyan kérdezed, miért vagy ilyen?! Sejtelmem sincs, lehet az utolsó két csepp a lepedőre ment... kérdezd meg apádékat.


Mit tegyél?

Az olyan nőt, aki így viselkedik, küld el a bús büdös, jó kur.va anyjába, és érezd jól magad szingli pasiként.


Csajozás helyett egy ideig járj el falat mászni, küzdősportra, futni, a haverokkal sörözni, és ha egyedül is jól érzed magad, akkor nem fogsz kényszert érezni arra, hogy bennemaradj egy kapcsolatban, ami egy kalap sza.rt sem ér.

2016. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Ezek most jól estek :) teljesen igazatok van ! Meg kell próbáljak hátra nézés nélkül elmennem . Mindig manipulál . Ma is a fejemhez vágta hogy nőnap van és itt hagyom .. Én meg be kajalom ..
2016. márc. 8. 10:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez a nő, érzelmileg buta és ostoba. Gondolom eléggé makacs is lehet.

Ott kell hagyni. Vagy magához tér, vagy gyerek módjára amolyan "örök harag" dacos, zsémbes marad veled szemben.

Lapát! Összeszeded a motyódat ami nála van és vissza se nézz rá.

2016. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ó, mert valószínű, hogy magától ilyen..CSAK ÚGY.

:D

Azért ilyenkor a másik félre is kíváncsi lennék.

Te mivel vagy jobb, hogy itt panaszkodsz/kibeszéled?

2016. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ma nőnapra cumiztasd meg kegyetlenül és utána köszönj el.a viszont nemlátásra!
2016. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as.

Biztos hogy nem magától ilyen, de ez a rossz neveltetésből fakad. Van aki a legkisebb pisztlicsálé dologra is durcásan, reagál. Ahelyett hogy higgadtan és őszintén elmondaná hogy ha zavarja valami. Sajnos van olyan személy, aki a saját szava kiejtését, hangsúlyát, hanglejtését sem ismeri, tisztában sincs vele. És a másét sem. Nem tudja magát kordában tartani és hirtelen lobbanékony lesz, vagy elhallgat dolgokat és mikor felgyűlik benne valamiért, ostobaságokat vág a másik fejéhez. Ha valakinek valami kínja van a másikkal, mert úgy gondolja nem helyes amit tesz, szóljon. Lehet azt szépen is. Nem kell mindjárt sértődékenyen és duzzogva reagálni. Ezek tényleg a nem megfelelő neveltetésből adódnak, amik berögződtek nála. De ha akar, lehet ezen változtatni. De egy lelkileg gyenge jellem, nem igazán tud.

2016. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!