Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan félek és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan félek és nem tudom mit tegyek. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy rövid kis történetet szeretnék veletek megosztani. A vőlegenyemmel 3 eve vagyok együtt. Ő olasz es a facebookon ismerkedtünk meg. 2 éve összeköltöztünk. Nagyon szeret imad kedves figyelmes minden de csinal dolgokat amik nekem nem tetszenek es egyre nehezebben viselem. A párom egy csoport vezetője ( főnöke) hasonlóak a busókhoz. Sok helyre megyunk ezzel a csoporttal fellépni. Egyszer egy nagy városban voltunk és ugye normális hogy fényképeket csinálnak. Volt ott egy venezuelai lány ( kerek fenék nagy cicik persze) és megkérdezték a barátaival a nevét. Eddig nincs is semmi baj. Másnap pedig láttam hogy elkezte keresni a facebookon. Nem találta. En persze rögtön rákérdeztem hogy miért kell ez és hogy ha megtalálja ír e neki üzenetet vagy bejelöli e baratnak. Az volt a válasza hogy valószínűleg igen de nem annyi lett volna,mert engem szeret és csak kíváncsiságból keresett rá. Akkor én felidegesítettem magam persze. Elmondtam mit erzek és azóta nem csinál semmi ilyet. Róla tudni kell hhogynagyon nagyon kívàncsi típus. De mindennel kapcsolatban. És szereti a turistákat. Mindenkit megnéz fiukat lányokat időseket gyerekeket. Szardinián élünk elszigetelve mindentől ugyhogy a kíváncsiságát megértem és elfogadom. Imád szeret az esküvőről es babáról beszél és komolyan gondolja de ami történt ezzel a lánnyal eléggé megragadt az eszemben és azóta félek. mit tegyek?
2016. jan. 18. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod az egészet. Ha tapasztalod is, és a saját bevallása szerint is téged szeret, és hű marad hozzád, akkor hol itt a probléma? Becsüld meg inkább őt, és ne rontsd el felesleges féltékenykedéssel a kapcsolatotokat, mert pont ez fog ahhoz vezetni, hogy elveszítheted.
2016. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vihar a biliben.


Szeret téged, tervez veled, minden rendben van. Kíváncsiskodik néha.. Na és? Az égvilágon semmi nem volt ebben a sztoriban, amin fel kellett volna kapni a vizet. Ne féltékenykedj, pláne ne tök alaptalanul és feleslegesen (mint ahogy most is történt) az a legjobb kapcsolatot is taccsra vágja egy idő után.

2016. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van de amint meglát egy jó nőt miért keresi és még üzenetet is irni akart? Annak irunk üzenetet akit meg akarunk ismerni...
2016. jan. 18. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!