Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok elköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok elköltözni a páromtól, pedig már nem szeret és csak muszájból van velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, sokszor szakítottunk amiatt, mert úgy gondolta, hogy nem képes párkapcsolatra, meg ki nem mondott okok miatt, amit még a mai napig nem tudok. De mindig újra összejöttünk. Ő forszírozta az összeköltözést, így az is megtörtént. Mindig mellette álltam: amikor azt hitte, hogy a volt barátnőjét szereti, amikor pénzügyi gondjai voltak, amikor a családjával volt gondja. Már 1 éve vagyunk együtt és kiderült, hogy már csak azért van velem, mert nem akar egyedül hagyni, mert munkanélküli vagyok. Amúgy nem érzi jól magát a kapcsolatban és már nem szeret. Én pedig tisztában vagyok vele, hogy el kéne költöznöm, tudom, hogy így nem élhetünk együtt, de képtelen vagyok hisz még mindig nagyon szeretem azok után amiket csinált. Volt már valaki hasonló helyzetben? Köszönöm
2010. ápr. 2. 15:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes, hál isten. Bár a múltkor majdnem úgy volt, amikor pedig megjött ő közölte, hogy hál istennek. Szép nem? Ja és még hozzáteszem, hogy két éve vagyunk együtt és még nem mutatott be az anyjának (vidéki), nem voltam lenn a szülővárosában és amikor havonta 1 hétvégét ott tölt én megszűnök létezni a számára. És ezt is tűrtem.

Amúgy van 1 barátnőm, de ő is mindig csak panaszkodik, meg néhány volt kollégám, nekik meg idejük nincs soha.

2010. ápr. 2. 16:15
 12/13 anonim ***** válasza:

2. vok.


Értelek drága ez nagyon nehéz így de valahogy akkor is túl kell lépned ezen , te sem akarhatsz így örökké szenvedni , közben minden szépet és jót eldobni magad mellől.!


Úgy veszem észre anyuhoz nem akarsz hazaköltözni, valami családi gond van otthon tudom nincs közöm hozzá, vagy esetleg kicsi a lakás?


Az Istenit akkor is szedd össze magad és hagyd őt ott. Ne legyél ilyen határozatlan lány létedre, 25 éves nő vagy, ne szórakozz már.


Ha többet szeretnél erről beszélni akkor átbeszélhetjük ms-en is később. Nem tudok többet mondani, érzem ,hogy veled van az erő:) Lépj előre!

2010. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ne szenvedj szerintem se.én is most vagyok túl egy váláson nagy részben minket is a megszokás tartott össze elköltöztem és jobb.új párkapcsolatom van új életem.nekem is nehéz volt főleg hogy 3 éves a gyerekem tőle...ha gondolod velem is beszélhetsz msn en írj privit elküldöm címem.
2010. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!