Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen szoktak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen szoktak az emberek elköltözni otthonról, hogyha végeznek egyetemet?

Figyelt kérdés

Ti mikor költöztetek el?

Mit terveztek?

És hogy? Albérlet, vagy saját lakás?

Mikortól cikis, hogyha az ember a szüleivel él, feltéve, hogyha egy normális, és nem örök gyerek emberről beszélünk, bár tudom ez sok mindenen múlik.

Csak érdekel...

L/17


2010. ápr. 3. 14:48
 1/8 A kérdező kommentje:

*cikis


+ Párotokkal költöztetek el? Mióta voltatok együtt?

2010. ápr. 3. 14:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megtanulsz, helyesen írni, költözhetsz.De úgy látom, az még jó pár év:D
2010. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én hároméves koromban költöztem el otthonról.

Akkor már boldog párkapcsolatban éltem.

Írni is tudtam.

2010. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25 vagyopk, otthon lakok, párom 26, otthon lakik, nincs munka, nincs pénz....ez a jövő generáció sorsa.
2010. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egyetem elvégzése előtt nincs sok értelme ugrálni, csak ha nagyon indokolt. (A kolesz és a szülők segítségével fenntartott albérlet nem nevezhető kiköltözésnek.)


Szvsz ~25-30 éves kor táján érdemes már komolyan tervezgetni és megvalósítani a kiköltözést.

2010. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Miért mondjátok, hogy nem tudok írni? Mert elgépeltem valamit? Kicsit nevetséges...

Amúgy meg nem akarok elköltözni csak érdekelt. Nem értem, hogy mirét kell ilyen bunkón válaszolni!!

2010. ápr. 3. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:

19 évesen költöztem el otthonról,azota egyetem,mellette diákmelo,egy forintot se kértem azota anyáméktól...

párom 25,másoddiplomár csinál,mellette melo,jol keres,de otthon lakik,még igy kényelmes...

majd lassan összeköltözünk


de kinek mikor jó,meg persze mulik azon,milyen a vizsony a szülőkkel...

22/L

2010. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 évesen összeköltöztünk, utólag bánom, jól elbasztam. A szex hajtott, majd félredugtam, amikor a barátom dolgozott, sulit hanyagoltam, bolti eladó vagyok, kilátás a normális életre 0, jó esetben 20 év után lesz egy lakásom 1 szobával.
2010. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!