Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lennétek dühösek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lennétek dühösek a párotokra, mennyi idő alatt bocsátanátok meg, és mennyire veszítené el bizalmatok élvezését a párotok, ha belenézne, és jól visszapörgetné az egyik facebookos beszélgetéseteket, mikor odaadjátok neki a lap topotok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem lennek duhos. Annyit mondanek neki, h legkozelebb szoljon ha meg szeretne nezni, de ne titokban leskelodjon. Nincsenek titkaim elotte, de ettol fuggetlenul nem szoktunk belemaszni egymas privat szferajaba.

29N

2016. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem lennék mérges, mert nincs titkolnivalóm. Egyszerűen csak nemtudnám mire vélni, mert bármikor nagyon szívesen megmutatok neki bármit, nagyon szívesen. Nem kell ehhez titokban túrnia.
2016. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer belenéztem a telefonjába, észre is vette. Majd megkérdeztem hogy kivel beszélte az adott dolgokat és jól esett neki.
2016. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem lennék mérges Addig olvasgatnám az övét. Nincs elõle titkolni valóm. Minden ismerõsömmel más stílusban írunk De mindig hûséges vagyok és voltam a barátomhoz.
2016. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Semennyire nem lennék dühös. Nálam vagy mindig nyitva van a Fész, vagy a böngészőt megnyitva automatikusan megnyílik. Szóval ha odaadom a laptopot, akkor benne van a pakliban, hogy belenézhet bármibe. Nincsenek igazán titkaim, amiket rejtegetni kellene. Többször fel is ajánlottam már, hogy nézzen bele nyugodtan, de nem élt a lehetőséggel.
2016. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bevallom, meglepett, hogy nem lesújtó véleményeket kaptam, de örülök.

2016. márc. 13. 10:47
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Na akkor én kicsit leszidlak.

A harmadik fél, akivel a párod beszélt, nem neked szánta azokat az infókat.

Mintha poloskát tennél a párodra, hogy lehallgasd a beszélgetéseit.

Én voltam harmadik fél.

Barátnőmmel nem tudtunk túl sűrűn találkozni, külön városba kerültünk, de facen órákig nyomtuk.

Volt egy kis problémám a második szülés után, és kérdeztem tőle, hogy ő hogy oldotta meg.

Inkontinencia.

Aztán az élettársa egy hülye pelenkás poénnal a tudtomra adta, hogy olvassa a beszélgetéseinket.

Megalázva és elárulva éreztem magam, ami a barátságunknak is betett.

Egyszerűen nem értem miért kell annyira a másik s#ggébe bújni, hogy még a magánbeszélgetéseit is elolvasod.

Hat éve vagyok házas, és soha nem nyúltam bele a férjem telójába, levelezéseibe.

Amihez közöm van, arról úgyis szól.

2016. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Titkolnivalóm nekem sincsen, de eléggé meglepődnék. Mik az okai? Ha unalom, akkor az még oké, bár találhatna értelmesebb elfoglaltságot magának, de nem lenne belőle sértődés, ha bizalmatlanság, akkor meg már valami régen rossz. Szerintem ennyi magánszféra kell mindenkinek.
2016. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem bizalmatlanság miatt, inkább minden lében kanál természet miatt. :(
2016. márc. 13. 11:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden leben kanal mellett egy hetnel tobbet nem birnek ki.Nem lenne idod eljatszani a bizalmamat, mar lapaton lennel.
2016. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!