Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti kétszer találkozunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti kétszer találkozunk a barátommal, annak ellenére, hogy gyalog 5 percre lakunk egymástól. Hogy mondjam meg neki, hogy szerintem ez kevés?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy azt higgye rátelepedek, de szerintem ez nevetséges. Ő dolgozik, én egyetemre járok, de van bőven szabadideje, neki is és nekem is. Ráaádsul ő egyedül lakik, és alig ismer valakit a városban mert nem rég költözött ide. Jó persze így minden feladat rá hárul , hogy főzni , mosnia kell amivel persze elmegy az idő,de mindig mondom szivesen segitek neki, de nem haggya. Nem tudom miért nem akar több időt velem tölteni, én nem azt akarom hogy, legyünk együtt egész nap, max pár órára átugrani egymáshoz, vagy elmenni valahova. Még csak pár hónapja vagyunk együtt, és néha arra gondolok, lehet nem is kedvel annyira , hogy ennyire nem igényli a társaságom.

19/L


2016. márc. 13. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nevetséges, ez szomorú. Ha ezen változtatni szeretnél, jó hogy meg kell beszéld vele. Csak így változhat. Őszintén mond el hogy ez kevés számodra, ahogy ide leírtad.
2016. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy milyen értelemben a "barátod" az rejtély.

Ha csak szex volna, ahhoz is kevés.

2016. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem kell körítés.


kevés.

2016. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Egyetemre jársz? Nem haggya hanem hagyja.. no comment..
2016. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha otthon vagy, és ő is, hívd fel, hogy átugorhatsz-e vagy valami. Legyél spontán. Ha sokszor szabadkozik, akkor valószínűleg nem nagyon érdekled.
2016. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
jó az. örülj neki hogy van szabadidőd.
2016. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ez tènyleg kevèsnek tűnik èn is voltam hasonlò helyzetben. ès idővel ki is derült mi volt az oka. a legjobb amit tehetsz hogy ezt epmondod neki is hogy kevèsnek talàlod a heti kèt talàlkozàst. ha hàrìt meg kifpgàsokat keres az màr veszett ügy. de az is lehet hogy csak fèlènkebb ès pont azt vàrja hogy te mondd hogy talàlkozzatok.
2016. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit szoktatok csinálni, amikor találkoztok heti 2x?
2016. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostanába nála vagy nálunk vagyunk,de szoktunk járni moziba, vásárolni,kávézni meg 2-3 hetente meglátogatjuk a szüleit meg a barátait mert ők kicsit messzebb laknak.
2016. márc. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!