Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom két szakot végez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom két szakot végez az egyetemen és 2-3 hetente hazamegy hétvégére. Emellett ugye normális, hogy ritkán találkozunk?

Figyelt kérdés
Mindkét szakja elég nehéz, szóval általában 6-kor vagy 8-kor végez, és olyankor még ott vannak a beadandók/zh-kra készülés. Hétvégenként tudnánk főleg találkozni, de mivel nem helyi, időnként ez is kiesik a hazautazás miatt. Ugye ezek elég érthető indokok a kevés találkozásra? Én legalábbis úgy gondolom, de egy ismerősöm elkezdett rémtörténeteket mesélni arról, hogy őt is mennyire elhanyagolta a pasija, aztán mi minden kiderült, etc. Holott ők kb. a szomszédban laktak, egész nap másra sem lett volna idejük, mint egymásra, így nem érzem azt, hogy ugyanaz lenne a helyzet.

2015. szept. 21. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, ez így normális. Én is két szakot végzek, és egy párkapcsolatot el se tudok képzelni kb :D
2015. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, egy nehéz szak is elveszi az időd bár nem állandóan de vannak időszakok amikor másra nem jut.
2015. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még egyetlen nehezebb szaknál is van olyan, hogy az embernek kb. élni alig van kedve, ideje. :/ Nem hogy két szaknál. Te ismered magad, de én így inkább nem lennék kapcsolatban. Nekem nagyon fontos, hogy sűrűn találkozzak a nővel, akit szeretek.
2015. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is egyetemista vagyok, szóval nem jutott volna eszembe se, hogy nem nehéz és időigényes a suli. Nekem egy szakom van, az elvileg nehéz, csak nekem ebben a félévben szerencsésebben jöttek ki az óráim, meg én helyi is vagyok, szóval többnek tűnik az időm.
2015. szept. 21. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!