Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasiként hogyan lehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként hogyan lehetnék "szenvedélyesebb"?

Figyelt kérdés
sajnos eredendően nem vagyok az, kiskoromban is csendes voltam
2016. márc. 13. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen szituációban akarsz szenvedélyes lenni?
2016. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj más lenni, mint amilyen vagy mert abból csak erőlködés lesz az meg minden csak nem szenvedély. Annak magától kell jönnie ez nem gyakorlás kérdése. Inkább találj olyat aki hasonló beállítottságú mint te és akkor nem lesz ebből gond.
2016. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát hogy a nők azt mondják, szenvedélyes vagyok :D


(gondolom társkeresési problémában nem "szenvedélyes horgász" akarok lenni)

2016. márc. 13. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Szenvedélyesen beszélhetsz, szenvedélyes szerető lehetsz, szenvedélyes lehet a tekinteted. Nem pont a horgászatra gondoltam, de köszi. Legyél szenvedélyes horgász. Valaki azt is értékeli.
2016. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"gondolom társkeresési problémában nem "szenvedélyes horgász" akarok lenni"


Hát nekem tetszik a humorod...:D :D :D

2016. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Sehogy,nem vagy olyan. Csak szànalmas erőlködés lesz a vége. A szenvedély vagy megvan valakiben, vagy nincs. Ez olyan, mint a vonzalom.

Lesz , akinek ìgy is megfelelsz.

2016. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ez igy nem igaz hogy csak erolkodes lesz belole, mert en is borzaszto felenk,gatlasos voltam nem is mertem szinte hozzaerni a pasikhoz es lass csodat tudtam valtozni.es nem tunik erolkodesnek mar csak a visszajelzesekbol is latom. ha valaki komolyan gondolja hogy valtozni akar sikerulni fog szoval azt ajanlom probald meg elengedni magad,ne feszengj,legyel laza biztos van egy elkepzelesed hogy nagyjabol milyen szeretnel lenni probalj minden eroddel arra torekedni es csak termeszetesen vetkozd le a gatlasaid szepen fokozatosan;)
2016. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ha mindenki az epres fagyit szeretik, és a citromosat eldobják, akkor ne monnd a citromnak, hogy ne akarjon más lenni...


tehááát? :D

2016. márc. 13. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne változz meg..biztosra veszem h lesz olyan lány aki így fog szeretni..:)

Az én párom sem szenvedélyes, de mindennél jobban, szenvedélyesen szeretem..

2016. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!