Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jo otlet arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jo otlet arra, hogy bebizonyitsam a felreertest?

Figyelt kérdés

Van egy lany, aki teljesen meg van gyozodve arrol, hogy en meg osszeszeretnek jonni vele, es meg mindig eltavolodik tolem. Az igaz, hogy volt ido, mikor erzelmeim is voltak fele, mert olyan szep dolgokon is mentunk keresztul, hogy az adott pillanatban akkor kialakultak, de most mar ezek elmultak.

Nagyon jo baratok lehetnenk es kimondottan jol megertenenk egymast es ezert fontos nekem, hogy megorizhesem ot baratkent.

O teljesen egyedulallo es en is, es arra gondoltam, hogy bebizonyitaskent elhivom ot pasizni. Egy ferfi ugy gondolom nem hiv el egy not pasizni, ha tobbet akar tole, mint egy baratsag. Ha a helyebe lennetek ez hiheto indok arra, hogy nem akarok osszejonni vele?


2016. márc. 14. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy hülyeség ahogy van. Már bocs. De alapból hogy te így gondolod: "Nagyon jo baratok lehetnenk es kimondottan jol megertenenk egymast" attól nem biztos így lenne. Nem pasizni kell elvinni. Nem attól leszel a barátja ha bepasiztatod. És nem akkor lesztek jóba. Mximum ő bepasizik és veled nem beszél majd mert nem ér rá. Hanem inkább úgy közeledj hozzá hogy elhívod kávéra vagy sétára. És tisztázod vele értelmes módon hogy nem áll szándékodban ráhajtani és bízzon meg benned. Bizalom építése a lényeg, nem pedig bepasiztatni.
2016. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Èn nem èrtem, ennyire hàtulròl jövősen, taktikàzva gondolkodni.

Nem ésszerűbb, ha odaàllsz elé és elmondod: "Nézd, volt idő, mikor többet szerettem volna tőled a barâtsàgnàl, de màra ez elmùlt. Mint baràtot nem akarlak elveszìteni, de nem érzek màr többet."

2016. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mar probaltam tisztazni vele hogy nem hajtok ra es kertem, hogy bizzon meg bennem de ez se segitett ezert gondoltam erre, amit kiirtam.
2016. márc. 14. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán békén kéne hagynod. Az e legnagyobb bizonyíték.
2016. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3: Ezek után szerinted ez beválna akkor? Szerintem nem. Ugyan úgy ha nincs bizalom az őszinteség után, ez után sem lesz.
2016. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy olyan valakirol van szo, aki nagyon fontos az eletemben, ezert szeretnek valami megoldast
2016. márc. 14. 18:09
 7/7 omba ***** válasza:

"Nagyon jo baratok lehetnenk es kimondottan jol megertenenk egymast" ezt te miből gondolod?

mert úgy tűnik abban sem jutottatok egyetértésre, hogy te most (már?9 nem akarsz tőle semmi többet....


Egyébként meg gondolkodom, hogy hogy tudsz te bepasiztatni egy nőt, pasiként?

És azt honnan veszed, hogy neki ehhez kedve van?


Felejtős egy ötlet... én azt tanácsolom, ne nyüzsögj, mert abból semmi jó nincs.

2016. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!