Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mateusz_14 kérdése:

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy úgymond exemmel már november óta nem vagyunk együtt, de azóta történtek dolgok kettőnk közt és se neki sem nekem nem volt más azóta még gondolatban sem.

Mostanában egyre többet vitáztunk meg a bizonytalanság bennem, hogy oké, beszélünk, de félek attól, hogy majd jön más és akkor ismét pofára esés a vége. Tegnap azt írta, hogy 2 hétig ne beszéljünk és akkor ha utána is vitázunk rájön, hogy nincs szüksége rám. Leírta, hogy szeret és, hogy SZERELMES és, ha nem érdekelnem azóta nem beszélne velem és pasizna, ami mondjuk jogos is. A következő 2 hétben mit tegyek? Keressem meg egy idő után? Nem tudom mi lenne a jó megoldás. Egyszer azt érzem, hogy jó kap időt meg én is, de közben meg elkezd mással beszélni és változik a dolog nála vagy egyszerűen csak arra kíváncsi-e, hogy kibírom-e 2 hétig nélküle. Főképpen nőktől várok tanácsokat, mert megfejthetetlenek vagyok! :)


F/19



2016. márc. 15. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

"Főképpen nőktől várok tanácsokat, mert megfejthetetlenek vagyok! :)"


Haha, milyen aranyos vagy :D


Na amúgy én lány vagyok és a saját példámat felhozva annyit tudok csak mondani: hagyjátok ezt az egészet! Nem véletlenül szakítottatok, nyilván mert már nem működött. Akkor meg kár erőltetni és próbálkozni, mert ideig-darabig lehet jó lesz, de aztán kezdődik minden elölről. Én hülye vagy 3x próbáltam újra az exemmel. Mindet megbántam, a végén már 2 nap után :D És semmi nem változott.

Fiatalok vagytok, éljetek és ismerkedjetek új emberekkel. Legalábbis szerintem.

2016. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hidd el így tennék, ha nem érezném 5 hónap után is azt amit. :) Mert tudom van az amikor, tényleg csak az hiányzik, hogy legyen mellettem valaki, olyat is átéltem már, de ez más. Ezek szerint az ő részéről is hiszen ő nem akarja újrakezdeni, de mégis beszél velem, sőt...:)
2016. márc. 15. 16:43
 3/5 VirágésBence ***** válasza:
Szép dolog a szerelem :D Nem tudom mibe gabalyodtatok bele ennyire vagy miért nem vagytok együtt, ha kölcsönösen szeretitek egymást, de ha időt szeretne akkor adj neki egy kis időt, két hetet ahogy kérte és aztán írj rá, hogy mire jutott. Ha szeret akkor nem tud ennyi idő alatt csak úgy túllépni rajtad, ha meg igen akkor valószínűleg ennek így kellett lennie és tényleg nem vagytok egymáshoz valók. Nekem van egy olyan megérzésem, hogy együtt lesztek ti még.
2016. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre csak azt tudom írni, hogy: ÁMEN! :)) (nem vagyok hívő)
2016. márc. 15. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy szerintem miről van szó. Nem biztos, hogy így van, de ennyi információból csak erre tudok következtetni:


Úgy gondolja, hogy nem illetek össze vagy túl sok neki a vita és jobb lenne külön, de nem tud elszakadni tőled, mert még mindig ragaszkodik hozzád és úgy érzi szeret.


Ez a 2 hét arra kell neki, hogy:

a, Tesztelje a saját érzéseit, az irántad érzett szeretetének az erősségét. Kipróbálja milyen nélküled, hogy bírja, mennyire hiányzol neki. Ha ez a pár hónap nem volt elég neki ahhoz, hogy túltegye magát rajtad, ez a 2 hét sem valószínű, hogy változtatni fog a helyzeten, de ha a letelte után megint mindenen veszekedni fogtok, újra meg újra elbizonytalanodik majd és sosem lesztek igazán boldogok együtt.


b, Megpróbálhasson jobbat keresni nálad. Ha sikerrel jár (2 hét alatt egyébként nem valószínű), otthagy téged és végleg szakít veled. Ha nem, beéri veled egészen addig, amíg össze nem akad egy "jobb" pasival.


Ebben a 2 hétben semmiképp se írj neki. Amiatt nem kell aggódnod, hogy ez idő alatt talál valakit, mert ha most talál, később is találna és ugyanúgy rosszul járnál, csak így talán kevesebbet szenvednél, mint később, amikor már újra beleélted magad abba, hogy együtt vagytok.


Ha az őszinte tanácsomra vagy kíváncsi, szerintem az lenne a legjobb, ha végleg megszakítanátok a kapcsolatot. Mindkettőtöknek segítene a továbblépésben és az új, megfelelő partner megtalálásában :)


Persze azért sok sikert kívánok, hátha megjavulnak a dolgok és sikerül boldoggá tennetek egymást! :)


L/20

2016. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!